FIRAT KONGREYİ İŞARET ETTİ 'BU KULÜBE HER ZAMAN HİZMET EDERİZ'

FIRAT KONGREYİ İŞARET ETTİ 'BU KULÜBE HER ZAMAN HİZMET EDERİZ'

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, Boluspor karşılaşmasının ardından acilen kongreye gidilmesi ve kulübün önünün açılması gerektiğini belirtti. Fırat, “ Önce Boluspor karşılaşmasını atlatalım ardından gerekli çalışma yapılacak” dedi.

Denizlispor’da Asbaşkan Ali Fırat, yeşil-siyahlılardaki son durum hakkında açıklamalarda bulundu. Bolu karşısında rehavete kapılmamaları gerektiğini belirten Fırat, “ Samsun farklı galip gelirse, bizde Bolu’da yenilirsek işler çıkmaza girebilir. Öncelikle Bolu karşılaşmasını geride bırakmalıyız” dedi.

“DENİZLİSPOR SAHİPSİZ KALMAZ”
Yönetim belirsizliği hakkında da değerlendirmelerde bulunan Fırat, “ Denizlispor zor bir kulüp. Kongre kararının Bolu dönüşü alınması gerekiyor. Kulübün önünün açılması lazım” dedi. 2 yıllık zor bir süreci geride bıraktıklarını belirten Fırat, “ Doğruyu söylemek gerekirse yorulduk. Her şeyin bir karşılığı var. Denizlispor bizim kalbimizdedir. Bu kulüp sahipsiz kalmaz. Bize ihtiyaç olduğunda  içeriden ya da dışarıdan her türlü yardımcı oluruz. Mevcut durumda devam edecek miyim? Bilmiyorum. Güçlü, şampiyonluğa oynayacak bir yapı oluşturulursa, hedefler ortaya konulursa o zaman önümüzü daha iyi görürüz” dedi.

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER