FIRAT: 'SERİ YAKALAMAMIZ GEREKİYOR'

FIRAT: 'SERİ YAKALAMAMIZ GEREKİYOR'

Denizlispor Asbaşkanı Ali Fırat Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleşen antrenmanda DRT Denizli’nin sorularını yanıtladı. Fatih Tekke ve öğrencilerine inancının tam olduğunu ifade eden Fırat, “ Ümraniye ve Gazişehir karşılaşmalarından puan çıkartamazsak Giresun galibiyetinin bir önemi olmayacak” dedi.

Giresunspor maçında aldığımız 3 puan değerini bilmemiz gerekiyor şeklinde konuşan Asbaşkan Fırat, “ Deplasmanda çok önemli bir 3 puan aldık. Kenetlenmemiz ve özgüvenimizin yeniden geri gelmesi için 3 puana ihtiyacımız vardı. Giresun maçı da çok önemliydi. Ama bunu devam ettirmemiz gerekiyor. Seri yakalamamız gerekiyor. Yoksa 3 puan çok bir şey ifade etmez” dedi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Fikstürün çok sıkışık olduğunu açıklayan Asbaşkan Fırat, “ Bizim ne yapacağımız önemli. Ümraniye ve Gazişehir maçlarında 1 puana razı değilim. Ne olursa olsun kazanmamız gerekiyor. Bu sıkışık fikstürde bahanelerin arkasına sığınmamamız gerekiyor. Elimizden geleni yapacağız. 12 karşılaşma var. Hiçbir şey zor değil. Rakipler güçlü olabilir. Ama bizde iyi bir takımız. Hiçbir zaman umutsuzluk olmadı. Denizlispor layık olduğu yere gelecek” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER