FIRAT VE ÖZPEK GERİ DÖNDÜ

Denizlispor’da Ali Fırat ve Yasin Özpek sürprizi yaşanıyor. Önceki dönemlerde yeşil siyahlılarda görev alan iki idareci Başkan Mustafa Üstek’in yönetiminde bir araya geldi.

FIRAT VE ÖZPEK GERİ DÖNDÜ

Yeşil siyahlılar Olağanüstü kongresinde mevcut Başkan Mustafa Üstek, güven tazeledi ve tekrardan başkanlığa seçildi. Üstek’in en büyük sürprizi ise eski yöneticiler Ali Fırat ve Yasin Özpek oldu. Yeşil siyahlılarda daha önce görev alan iki yönetici Üstek’in listesinde seçime girdi ve büyük ilgi topladı. Mustafa Şavluk döneminde asbaşkanlık yapan ve taraftarın gönlünü kazanan Yasin Özpek ile geçtiğimiz 2 sezonda Üstek’in yönetiminde yer alan ve Futbol Şubeden Sorumlu Asbaşkan olan Ali Fırat’ın geri dönmesi camiada büyük sevinçle karşılandı. Kongre sonrası DRT Denizli mikrofonlarına konuşan Özpek ve Fırat şu sözleri söyledi:

TARAFTAR BİZE İNANSIN
Fırat: “Daha öncede demiştik İçeride de dışarıda da olsak her zaman Denizlispor’un yanındayız demiştik. Şehir olarak buna ihtiyacımız vardı. Şimdiye kadar nasıl üzerimize düşeni yaptıysak şimdide öyle yapacağız. Hep birlikte olacağız ve bu süreci aşacağız. Taraftar bize inansın”

BİZ DENİZLİSPOR AŞIĞIYIZ
Özpek: “Valla biz Denizlispor aşığıyız. Olması gereken Başkan Üstek’in devam etmesi yönündeydi. Kendisini ikna ettik. Bu senede iyi bir ivme yakaladık. En az play-off oynayacak şansımız var. Başkanımızın doğrultusunda elimizden ne geliyorsa yapacağız. Herşey Denizli ve Denizlispor için. Şehrin en büyük değeri Denizlispor. 1. Lig’de soluğu alacağız. Yeter ki bize destek olsunlar. Oynamayan adamı bile oynatıyorlar. Coşku lazım. Eski Denizlispor’u geri getireceğiz. Halkımızla, büyüklerimizle, taraftarımızla, basınımızla, ele ele olacağız”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER