FIRAT'A 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ…

FIRAT'A 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ…

Horoz’a PFDK’dan kötü haber geldi. Sakat ve cezalı oyuncuların çok olması nedeniyle sıkıntı yaşayan yeşil-siyahlılarda Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat ve yardımcı antrenör Mehmet Polat ağır cezalar aldı. Ayrıca Horozlar’a da 4 Bin 500 TL cezaya çarptırıldı.

Denizlispor’a büyük şok. Asbaşkan Ali Fırat, Erzurumspor karşılaşmasında müsabaka hakemi Tugay Kaan Numanoğlu’na yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 21 gün hak mahrumiyeti ve 13 bin TL para cezası aldı.  Yardımcı antrenör Mehmet Polat ise rakip takım sporcusuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 resmi müsabakada soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı ile 6 bin 500 TL para cezasına çarptırıldı. Yeşil-siyahlılarda takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 4 bin 500 TL para cezası verildi.

FIRAT: “OYUNLAR OYNANIYOR”
Verilen cezalar hakkında açıklamada bulunan Asbaşkan Ali Fırat, “Çok ağır bir ceza. Adam mı öldürdük? Sadece çizgiyi geçerek biraz tepki gösterdim. Hakem geldi uyardı ancak heyecanıma yenik düştüğüm için tribüne gönderildim. Ortada bu cezayı alabilecek hiçbir durum yok. Denizlispor’un üzerinde oyunlar oynanıyor. Samsun, Adana Demir ve Eskişehir gibi takımlar da kollanıyor. Böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değil. Eskişehir’de taraftar sahaya iniyor, bir sürü olay çıkıyor ama alınan ceza ortada! Kayırma var. Denizlispor’u kimseye yedirtmeyiz, bunun böyle bilinmesini istiyoruz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER