FORMA SPONSORU 'LEZİTA' OLDU

FORMA SPONSORU 'LEZİTA' OLDU

Denizlispor’da merakla beklenen göğüs sponsorluğu anlaşması sonunda yapıldı. Yeşil-siyahlıların sezon sonuna kadar göğüs sponsoru Lezita oldu.


Denizlispor’da sponsor çilesi sona erdi. Başkan Mustafa Üstek ve Başkan Yardımcısı Taner Atilla, yeşil-siyahlı camiaya daha öncede desteklerde bulunan Orhan Abalıoğlu ile sponsorluk görüşmesini gerçekleştirdi. Yapılan görüşmeler neticesinde, Denizlispor’un 2017-2018 sezonunda TFF. 1. Lig’de mücadele edeceği müsabakalardaki forma göğüs sponsoru Lezita oldu.

 

500.000 TL’YE ANLAŞMA SAĞLANDI
Denizlispor’un her daim destekçisi olan Orhan Abalıoğlu ile daha öncede görüşmelerde bulunan yeşil-siyahlı kurmaylar son yapılan görüşmede 500.000 Bin TL’ye anlaşma sağladı. Paranın nakit olarak alınmasının ardından sözleşmeler imzalandı.
İmzalanan  anlaşmanın ardından bir açıklamada bulunan Denizlispor, “ Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diler, bu anlaşmada emeği geçen Ekonomi Bakanımız Sn. Nihat Zeybekci, Denizli Valimiz Sn. Hasan Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan'a teşekkür ederiz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211