“FORMAYA OSMAN ZOLAN YAZDIRACAĞIM”

Denizli protokolünün geçtiğimiz gün gerçekleştirilen moral yemeğinde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile yeşil siyahlıların golcü futbolcusu Ziya Alkurt arasında geçen sponsor diyaloğu herkesi güldürdü.

“FORMAYA OSMAN ZOLAN YAZDIRACAĞIM”

Zorlu Boluspor deplasmanı öncesi takıma moral vermek için Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yönetici, teknik heyet ve futbolcularla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yemek sonrası takımın 7 numarası Ziya Alkurt’la herkesi güldüren bir sohbet gerçekleştirdi.

İYİYİZ DEDİ, BOMBAYI PATLATTI

Takımda 3. sezonunu geçiren Ziya, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın ‘Ziya ne yapıyorsun, nasılsın?’ sorusuna ‘İyiyiz başkanım’ dedikten sonra bombayı patlattı.

YAKIŞACAK TEKLİFLERİ BEKLİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’la arasının iyi olduğu bilinen Ziya, ‘Başkanım bizim formada galiba sponsor yokmuş. Bana da biri söyledi’ ifadelerini kullandığı ve bunun üzerine Başkan Zolan’ın “Teklifler var ama biz oraya yakışacak bir teklif bekliyoruz. Eğer kimse sponsor olmazsa bir iki ay sonra formaya Osman Zolan yazdıracağım” dediği ve gülüşmelerin yaşandığı öğrenildi.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin’de geçtiğimiz günlerde sponsor konusunda gelişmeler olacağının mesajını vermişti. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın söylemlerinin ardından kısa süre içinde bu konunun da çözülmesi bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER