FORVET GELİYOR, ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞME BU HAFTA…

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek forvet transferinin bu hafta gerçekleştirileceğini açıkladı. Kehinde ve Etoundi’nin gündemlerinde olduğunu ifade eden Başkan Üstek, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile bu hafta içerisinde görüşeceklerini söyledi.

FORVET GELİYOR, ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞME BU HAFTA…

Transferin hızlı takımı Denizlispor, forvet takviyesi için gün sayıyor. Yeşil siyahlılar bu hafta içerisinde imzaları atıp transferi kapatacak. Başkan Mustafa Üstek, Etoundi ve Kehinde ile görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. Bu isimlerden olumsuz bir geri dönüş alınırsa farklı adaylara yöneleceklerini sözlerine ekledi.

TARAFTARIN İLGİSİ SEVİNDİRİCİ
Başkan Mustafa Üstek taraftarlara da teşekkür etti. Yeşil siyahlı formaya gönül verenlerin kendilerini bu sezon yalnız bırakmadıklarını söyleyen Üstek, “ Beklentilerimiz boşa çıkmadı. Güzel bir ilgi var. Formalarımızda satılıyor, kombinelerde durum sevindirici” dedi.

TOPLU İMZA TÖRENİ YAPILACAK
Yeşil siyahlıların kampın sonuna geldiğini belirten Başkan Üstek, “Gelecek hafta takım Denizli’ye dönecek. Geldiklerinde toplu imza töreni gerçekleştireceğiz. Yer konusunda bir gelişme yok ama stadyumda olabilir. Bakacağız” şeklinde konuştu.

KRİTİK GÖRÜŞME BU HAFTA YAPILACAK
Sezon öncesi kendilerine destek olacağının sözünü veren son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile görüşeceklerini kaydeden Başkan Üstek, “ Kendilerinden randevu talep etmiştik, henüz cevap gelmedi.  Bakanımızla bu hafta görüşeceğiz. Kendisi de Ankara’dan yeni geldi. Yoğunluğu var” dedi.

 İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER