Futbolculara 5'er bin TL prim

TFF 1. Lig 2’nci hafta karşılaşmasında Manisa FK’ye mağlup olan Denizlispor’lu futbolculara kişi başı 5 bin TL prim verildi.

Futbolculara 5'er bin TL prim

TFF 1. Lig’de yer alan Denizlispor, 2’nci hafta karşılaşmasında Manisa FK’ye mağlup oldu. Maçın ardından Denizlispor’lu futbolculara kişi başı 5 bin TL prim verildi. Maç sonrasında futbolculara seslenen Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, Manisa FK karşısında sahada gösterilen üstün mücadeleden dolayı futbolcuları tebrik etti.

Penaltı pozisyonunun tartışmaya açık olduğunu belirten Başkan Uz, “Sahada gösterilen performans ve emeğinizden dolayı her birinize tek tek teşekkür ediyorum. Sahada gösterdiğiniz mücadelenin karşılığını puan olarak alamadınız ancak bizler yönetim kurulu olarak sizlere 5’er bin TL prim dağıtmak istiyoruz. Bu istek ve arzunuzun sezon boyunca devam etmesini sizlerden bekliyoruz” diye konuştu. Genç oyunculara ve oluşturulan kadroya çok güvendiğini belirten Başkan Uz, oyunculara dağıtılan primin onurlu mücadele ve gösterilen üstün performansa verildiğini belirtti. Genç ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkan Denizlispor’da gösterilen mücadeleye prim verilmesi futbolcular tarafından mutlulukla karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER