FUTBOLUN TEMSİLCİLERİ 15 TEMMUZ’U ANDI

Futbolun Denizli’deki temsilcileri; Denizlispor ile Kızılcabölükspor, 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında sosyal medya hesaplarından mesaj yayımladılar.

FUTBOLUN TEMSİLCİLERİ 15 TEMMUZ’U ANDI

15 Temmuz darbe girişimi yurdun dört bir tarafında çeşitli etkinliklerle anılırken, futbolun Denizli’deki temsilcileri olan Denizlispor ile Kızılcabölükspor, sosyal medya hesaplarından mesaj yayımladılar. Denizlispor’un sosyal medya hesabındaki 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımlanan mesajda; “15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde; demokrasi destanı yazan milletimizi bir kez daha en içten dileklerimizle kutlar; aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar, gazilerimize şifalar dileriz” denildi.

Denizli’nin diğer temsilcisi Kızılcabölükspor, Kulübü Yönetim Kurulu imzasını taşıyan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyet’nin asla bölünemeyeceğini, Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ilelebet payidar kalacağını ve demokrasinin bu topraklarda hep var olacağını 15 Temmuz 2016 gecesi tüm dünyaya bir kez daha canlarını feda ederek haykıran şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.”

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER