GAZİŞEHİR MAÇINA ÖZÜTOPRAK ATANDI

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Spor Toto 1. Lig’in ilk haftasında düdük çalacak hakemleri açıkladı. Denizlispor’un zorlu Gazişehir karşılaşmasını Onur Özütoprak’ın yöneteceği bildirildi.

GAZİŞEHİR MAÇINA ÖZÜTOPRAK ATANDI

MHK Spor Toto 1. Lig’de ilk haftanın hakemlerini açıkladı. Alınan karara göre Denizlispor-Gazişehir karşılaşmasına Onur Özütoprak atandı. 

Özütoprak’ın yardımcılıklarını Bilal Gölen ve Mehmet Emin Tuğral’ın yapacağı açıklanırken, 4’üncü hakeminde Çağdaş Altay olacağı açıklandı.

ÖZÜTOPRAK’LA ZOR KAZANIYOR
Onur Özütoprak yeşil siyahlıların bugüne kadar 8 karşılaşmasında düdük çaldı. Bu karşılaşmalarda Horoz 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 5 yenilgi aldı. Özütoprak Denizlisporlu futbolculara 16 sarı, 2 kırmızı kart çıkartırken, takip takıma 25 sarı ve 1 kırmızı kart çıkarttı. Denizlispor iç sahada Onur Özütoprak’ın yönettiği 3 karşılaşmada ise 2 galibiyet, 1 mağlubiyet aldı. Genç hakem konuk ekip Gazişehir’inde 5 karşılaşmasında düdük çaldı. Güney Doğu temsilcisi bu karşılaşmalarda 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldı.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ
Daha önce Denizlispor’un karşılaşmalarında verdiği ve vermediği kararlarla büyük eleştiriler alan Onur Özütoprak, soyadını değiştirdi. Futbolseverlerin ‘Onur Karabaş’ olarak tanıdığı genç hakem Özütoprak soyadını aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211