Genç hoca, 16 dakika uzatma beklediğini açıkladı

Fenerbahçe Teknik Direktör Erol Bulut, karşılaşma sonrası basın toplantısında, “Ben aslında 16 dakika  16 dakika bekliyordum. Bize 8 dakika nasipmiş” diyerek Fenerbahçe’nin 2006 yılında şampiyonluğu kaybettiği maça atıfta bulundu.

Genç hoca, 16 dakika uzatma beklediğini açıkladı

Denizli deplasmanından 2-0’lık sonuçla dönen Fenerbahçe’de Teknik Direktör Erol Bulut, karşılaşma sonrası basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. İlk yarıda eline geçen fırsatları değerlendiremediklerini kaydeden Erol Bulut, “ 2-0 galip geldik. İlk yarıda bir iki pozisyonumuz daha vardı, değerlendiremedik. İkinci yarı 40 dakika 10 kişiyle mücadele etmek zorunda kaldık. Yediğimiz bir kırmızı kart oldu. Kimse neden kırmızı kart olduğunu anlamadı. 8 dakika uzatılan bir maç var. Ben aslında bugün 16 dakika bekliyordum. Bize 8 dakika nasipmiş. Bunu yaşamamız gerekiyordu demek. Hakemle ilgili bir şey söylemeyeceğim. Genç hakemlere her zaman destek çıkmamız gerekiyor, inanmamız gerekiyor. Bugün mutluyum. Futbolcularımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Çalışkanlıklarından ve inanmalarından dolayı… Hak ettiğimiz bir 3 puan aldık” dedi.

EROL BULUT: ALTAY’IN PERFORMANSI MÜKEMMELDİ

İkinci yarıda 8 net pozisyonda gole geçit vermeyen kaleci Altay Bayındır’ın performansından övgüyle bahseden Erol Bulut, “ Altay’ın bugünkü performansı mükemmeldi. Kalesine gelen bütün pozisyonları en iyi şekilde kurtardı. Diğer futbolcuları da unutmamamız lazım. Tüm takım çok iyi mücadele gösterdi. Özellikle ikinci yarı bir kişi eksik kalınca... Penaltı pozisyonunda, Rodallega’nın eline değen bir top var. Hakem penaltıyı gösterdi. Allah’tan VAR varmış o pozisyonda. VAR’dan hatasını düzeltti” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER