Gökhan; “Puan kaybetme lüksümüz kalmadı”

Son haftalarda oynadığı futbolla beğeni kazanan Gökhan Süzen, pozisyon anlamında düşüş yaşadıklarını söyledi ve “3. bölgede daha yaratıcı olabiliriz. Mücadele anlamında kötüyüz diyemem. Takım arkadaşlarım elinden geleni yapıyor. Biraz daha fazla pozisyon üretebiliriz. Bunu yapacak yetenek ve kapasitemizde mevcut” dedi.

Gökhan; “Puan kaybetme lüksümüz kalmadı”

Yeşil-siyahlıların deneyimli oyuncusu Gökhan Süzen, “ Yenilgiyi hatırladık ancak Osmanlıspor maçında bunun olması bizim için üzücü oldu. Aslında ortada geçen bir maçtı. Onlarda iyi mücadele etti, bir deplasman takımına göre iyi oyun ortaya koydular. Bizde daha yaratıcı ve pozisyon üreterek oynayabilirdik. Mücadele anlamında iyiydik ama pozisyon anlamında son dakikaları çıkarırsak üreticiliğimiz azdı. Son 2 dakikada 3 tane yüzde yüzlük pozisyon kaçırdık. Bazı günlerde ne yaparsanız yapın o top girmek istemez. Kariyerimde böyle maçları çok fazla yaşamadım ama yaşamış olduk. Bizim için çok üzücü oldu ancak sadece bir maç kaybettik. Bu takım 14 hafta nasıl kaybetmediyse yine tek mağlubiyetle ayağa kalkmayı bileceğiz” diye konuştu.

“Zor bir deplasmana gidiyoruz”

“Zor bir deplasmana gidiyoruz” diyen Gökahn, “Rakibimiz devre arasında çok fazla transfer yaptı ve takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. 11 hafta kaldı bizimde puan kaybetme lüksümüz kalmadı. 3 takımında aynı puanda olmasından dolayı… İnşallah orada kazanıp Denizli’de oynayacağımız Ümraniye maçında avantajı elimize alırız” dedi.

Pozisyon anlamında düşüş var

“Son haftalarda takımda düşüş var mı?” sorusunu yanıtlayan Gökhan şu sözleri söyledi:

“Pozisyon anlamında evet… 3. bölgede daha yaratıcı olabiliriz. Mücadele anlamında kötüyüz diyemem. Takım arkadaşlarım olsun herkes elinden geleni yapıyor. Biraz daha fazla pozisyon üretebiliriz. Bunu yapacak yetenek ve kapasitemizde mevcut. Final paslarını ve vuruşlarını daha iyi yapabiliriz. Bunun üzerinde çalışacağız. Bunları düzelttikten sonra tekrardan seri galibiyetler alacağımıza inanıyorum”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221