GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ 4-5 İSİM VAR

GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ 4-5 İSİM VAR

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Reha Kemal Erginer ile yolların ayrılmasının ardından bir süreliğine Bülent Ertuğrul-Mustafa Keçeli ile yola devam edebileceklerinin sinyalini verdi. 4-5 teknik direktörle iletişim halinde olduklarını belirten Atilla, “Önümüzdeki süreçte neler olacak göreceğiz. Duruma göre Denizlispor’u taşıyabilecek bir teknik direktörü takımın başına getireceğiz” dedi.

Spor Toto 1. Lig’de 7. Haftanın başında takımın başına getirilen Reha Kemal Erginer ile 20. Haftanın ardından yolları ayıran Denizlispor’da teknik direktör arayışları devam ediyor. Denizlili teknik adamlar Ali Yalçın ve Yaşar Güngör ile birlikte Nurullah Sağlam, Mesut Bakkal ve Metin Diyadin isimlerinin konuşulduğu kulüpte henüz Erginer sonrası için resmi bir adım atılmış değil. Cumartesi günü oynanacak Elazığ maçına takımı hazırlaması için Bülent Ertuğrul ve Mustafa Keçeli’yi görevlendiren yeşil siyahlılarda Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Haluk Ulusoy Tesislerinde devam eden çalışma sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

REHA’DA UMDUĞUMUZU BULAMADIK
Erginer ile Yusuf Şimşek sonrası anlaştıklarını hatırlatan Atilla, “Hocamızla ilk başladığımız dönemde belirli bir noktaya kadar geldik. Ancak son haftalarda gördüğünüz gibi istenilen tüm transferler yapıldı. İstenilen tüm müdahaleler yapıldı. Yönetimin üzerine düşen tüm görevleri bir bir yerine getirdi. Biz de ister istemez bunun karşılığını almak istiyorduk ama 3 maçta maalesef bir galibiyet aldık. Bunu yeterli görmedik. Dolayısıyla Reha hocamızla Salı günü itibariyle konuştuk ve anlaştık. Yolları ayırdık. Kendisine başarılar diliyoruz. Umduğumuz kendisinde bulamadık” dedi.

TAKIMI TAŞIYACAK BİR HOCA BAKIYORUZ
Erginer dönemi sonrası hakkında da açıklamalar yapan Atilla, “Şuan takımın başında Bülent Ertuğrul hocamız var. Kendisi sevdiğimiz şehrin sevdiği bir isim. Mustafa Keçeli kaptan da geldi. İkisi beraber şimdilik takımın başında. Bir gidişata bakılacak. Sonra tekrardan gerek görülürse hareket edilecek. Şuan görüştüğümüz 4-5 teknik direktör var. Denizlispor’u taşıyabilecek bir teknik adamı takımın başına getirmek istiyoruz” diye konuştu.

TRANSFER YASAĞI YÜZÜNDEN BU HALDEYİZ
Atilla, “Takımın düşmesi ile ilgili olarak da daha 14 hafta var. Şuan en rahat olması gereken kulüp Denizlispor olmalıdır. Çünkü istenilen transferleri yaptı. Herhangi bir sıkıntımız yok. Gerek yönetsel anlamda gerekse şehrin durumu konusunda hiçbir sıkıntısı yok.  Eskişehir maçını kazansaydık Ümraniye maçında 6-7 binlere oynayacaktık. Transfer yasağı yüzünden bu haldeyiz Ben inanıyorum ki sezon başında bu transferler yapılmış olsa şimdi play-off’un en güçlü adayları arasında yer alacaktık” dedi. 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER