Gurbetçi gençler radara takıldı

Transferde elini çabuk tutan Denizlispor’un, gurbetçi futbolcular Berkant Güner ve Mehmet Bayraklı’yı takip ettiği öğrenildi.

Gurbetçi gençler radara takıldı

Süper Lig’de hedefini ilk 5 olarak belirleyen Denizlispor, yurt dışındaki gurbetçi futbolcuları kıskaca aldı.

Yeşil-siyahlıların gelecekte kulübe para kazandırabilecek kapasiteye sahip olan Borussia Dortmund altyapısından yetişen 21 yaşındaki Berkant Güner ile Borussia M'gladbach altyapısından yetişen Mehmet Bayraklı’yı takip ettiği öğrenildi.

21 yaşındaki Berkant’ın, orta sahada 10 numara bölgesinde oynadığı, 19 yaşındaki Mehmet’in ise savunmanın ortasında görev yaptığı; gelecek vad eden Türk oyuncular arasında gösteriliyor.

Yeşil-siyahlı yönetimin iki oyuncunun durumunu sordurduğu ve önümüzdeki günlerde transfer için harekete geçecekleri iddia edildi.

AKKOCA: “TÜRKİYE’DE OYNAMAK İSTİYORLAR”

2 genç oyuncunun menajeri Engin Akkoca’da çıkan söylentilerin ardından açıklamalarda bulundu.

Berkant ve Mehmet’in önümüzdeki senelerde üst düzey futbolcular olacağını söyleyen Akkoca, “İki oyuncuda çok yetenekli. Alman ekolünden geldikleri için disiplin sıkıntıları da yok. Ancak son dönemde yaşadıkları talihsiz sakatlıkların ardından sıkıntılar çektiler. Şu anda yurt dışından iki oyuncuya bazı takipler var ancak kendileri Türkiye’de forma giymek istiyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER