'HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ'

'HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ'

Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.  46 yaşındaki teknik adam çok zor bir sezonun kendilerini beklediğini belirterek, “ Denizlispor taraftarının arzu ettiği bir takım ortaya çıkarmak istiyoruz. Herkes bilsin ki zor bir lig olacak. Hep birlikte bu zorlukların üstesinden gelmek için çalışacağız” diye konuştu.

Denizlispor’da II. Osman Özköylü dönemi resmen başladı. Deneyimli teknik adam yeşil-siyahlıların bu sezon hedefi olan bir takım olacağını söyledi. Yapılacak takviyelerle üst sıraları zorlayacaklarını ifade eden Özköylü, “ 4-5 oyuncu aldık. Çalışmalarımız devam ediyor. Denizlispor artık  düşme stresi yaşamayacak. Farklı hedefler koyacak” dedi.

“ZOR SEZONLAR UNUTTURMAK İÇİN BURADAYIZ”
“Tekrar Denizlispor’da olmaktan dolayı çok mutluyum ve çok istekliyim” diyen yeşil-siyahlıların teknik direktörü Osman Özköylü, “  Burada geçmişte yaşadığımız güzel günler ve tecrübemiz var. Yeni başarılar için buraya geldik. Umutluyuz. Denizlispor’un geçmiş yıllarda yaşadığı o zor ve sıkıntılı günleri geride bırakmasını istiyoruz. Sürekli düşme korkusuyla geçen günlerden, yukarılara çıkmak için mücadele eden bir Denizlispor inşa etmek istiyoruz. Bunun için buradayız. Kendi adımıza katkımız olması için profesyonel anlamda üzerimize düşen ne varsa, Denizlispor camiasına ve kulübüne vermek için buradayız. Elimizden geleni yapacağız. Hedefe oynayan bir takım yaratacağız” dedi.

“ŞEHRİN DİNAMİKLERİ BİZİM ARKAMIZDA OLSUN”
“Denizlispor’un iyi yerlere gelmesi sadece bizim çabamızla olmaz” diyerek sözlerine devam eden Özköylü, “ Başkandan, yöneticisine, futbolcusundan, taraftara kadar şehrin bütün dinamiklerinin bizim arkamızda olması gerekiyor. Gelecek sene çok zor bir lig olacak. Bizde güçlü ve iddialı olmak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

“KAROYA 8-9 TANE DAHA TAKVİYE YAPACAĞIZ”
Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren deneyimli teknik adam, “Transfer çalışmaları devam ediyor. Bazı isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Şu ana kadar 5 oyuncu aldık. İç transferde de imza atan arkadaşlarımız var. 8 ya da 9 transfer daha yapacağız. Yabancı oyuncularla ilgili çalışmalar devam ediyor. Umarım istediğimiz isimlere imza attırırız. Ülkenin içinde bulunduğu durumdan dolayı transferde sıkıntılar olabiliyor. Euro ve doların çok yükselmesi transferleri çok zorluyor. Rakamların yüksek olması kulüpleri farklı noktalara götürüyor. Bu konuda mali duruma da dikkat ediyoruz. Kulübün menfaatleri doğrultusunda transfer yapmak istiyoruz” dedi.

“ÜST SIRALARA OYNAMAK EN BÜYÜK İSTEĞİMİZ”
Sezona şampiyonluk parolasıyla değil, yukarıları hedefleyen bir takım olarak başlamak daha makul geliyor diyen 46 yaşındaki kurt hoca, “  Şampiyonluk parolası demekten ziyade yukarıya oynayan kafasını yukarı kaldırmış, üst sıraları hedefleyen Denizlispor ortaya koymak istiyoruz. Mutlaka kendimize hedef koyacağız. Doğru planlar yapmak gerekiyor. Sıradan bir takımla sıradan adamlarla istediğiniz hedeflere ulaşamazsınız. Bu yüzden yarışacağınız takımlarla aynı kalitede takım kurmak zorundasınız. Ciddi kadroyu oluşturursanız o hedeflere ulaşabilirsiniz. Bizde bunu başarmaya çalışıyoruz. Bunu yaparsak üst sıralara oynamak en büyük isteğimiz. Denizlispor başarıya oynayan bir takım haline getireceğiz” diyerek hedefi olan bir takım olacaklarının altını çizdi.

“TARAFTARI SEVİNDİRECEĞİZ”
Denizlispor taraftarının yüreğine de su serpen Özköylü, “  Denizlispor taraftarı da iyi ve hedefe oynayan bir takım istiyor. Bizde bunu oluşturmaya çalışıyoruz. Onları sevindirecek bir takım oluşturacağız. İyi sonuçlar alacağız. Herkes bilsin zor lig olacak. Bu zorluklar karşısında hep birlikte ayakta durmaya çalışacağız” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER