HER ŞEY HOROZ İÇİN!

Denizli’de iş dünyası ve protokol Denizlispor için bir araya geldi. Vali Hasan Karahan önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda yeşil siyahlılara destek arandı.

HER ŞEY HOROZ İÇİN!

Denizli iş dünyası ve kent protokolü Denizlispor için toplandı. Gerçekleştirilen ilk toplantı Denizli Valisi Hasan Karahan, önderliğinde Denizli Polisevinde yapıldı. Denizlispor'a destek toplantısına çok sayıda sanayici ve işadamı katıldı.

VALİ KARAHAN: “YÜKÜ PAYLAŞACAĞIZ”

Geceye öncülük yapan Denizli Valisi Hasan Karahan, “Bu sene çok farklı bir Denizlispor izlemekteyiz. Şehir olarak da bu takımın etrafında birleşmek zorundayız. Ortada bir yük var ve bu yükü paylaşmak zorundayız. Bu nedenle işadamlarımızın da üzerine düşeni yapacağından hiç şüphemiz yoktur" dedi.

ZOLAN: “TAKIMA OLAN İNANCIMIZ TAMDIR”

“Ortada bir yük var ve bu yükü hep beraber kaldırırsak daha kolay olacaktır” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yıllarca çok emek verdik ama süper lige bu kadar yaklaşmamıştık. Bu sene takımımız güzel bir ivme yakaladı. Bu başarıyı sürdürerek süper lige çıkmalı ve bunca yıl verdiğimizin emeklerin karşılığını alma zamanı geldi. Bu başarının da bir maliyeti var. Ortada bir yük var ve bu yükü hep beraber kaldırırsak daha kolay olacaktır. Takıma olan inancımız tamdır” diye konuştu.

ÇETİN: “TÜM ÇALIŞMALARI YAPACAĞIZ”

Toplantıda konuşan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “ Değerli sanayici ve işadamlarını yanımızda görmek bizleri son derece mutlu etti. Daha bilinçli, daha sağlam, daha planlı adımlar atmaya devam edeceğiz. O sene bu sene olması için tüm çalışmaları yapacağız. Bu toplantıyı tertip eden Valimiz Hasan Karahan’a da teşekkür ederim” dedi.

Yeşil siyahlılara destek toplantılarının önümüzdeki günlerde devam edeceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205