HOROZ ANTALYA'DA GÜÇ DEPOLAYACAK

HOROZ ANTALYA'DA GÜÇ DEPOLAYACAK

Denizlispor, 2. Yarı hazırlıkları için Antalya Belek’te bulunan Susesi Otel’de toplandı ve ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Horoz’da çalışmalar hız kazanıyor. 29 Aralık’ta Haluk Ulusoy Tesisleri’nde toplanan ve 4 gün burada çalışan yeşil-siyahlılar 18 kişilik kafileyle Antalya’nın yolunu tuttu.

10 gün boyunca burada çalışmalarını burada sürdürecek olan yeşil-siyahlılarda takımdan gönderileceği açıklanan ve kiraya gidecek olan oyuncular takımda yer almadı.

Reha Erginer ve yardımcıları nezaretinde 2. Yarıya farklı girmek isteyen yeşil-siyahlıların kampına ilk dahil olacak isimde Canberk Aydın olacak.

 “CANBERK TAKIMA DAHİL OLACAK”
Antalya kampına yeni isimlerin katılacağını ve çalışmaların sürdüğünü söyleyen Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, “  Takım şu anda 18 kişilik bir kafileyle Antalya’ya gitti. İlk olarak Canberk orada takıma dahil olacak. Bunun dışında transfer çalışmalarımızda devam ediyor. Kampa da belki 3-4 isim sonradan dahil olacak” dedi.

2 HAZIRLIK MAÇI DÜŞÜNÜLÜYOR
10 gün boyunca Antalya’da kalacaklarını ve 12 Ocak’ta Denizli’ye döneceklerini açıklayan Ertuğrul, hazırlık kampında da 1-2 hazırlık karşılaşması yapmayı planladıklarını ancak şimdilik kesinlik kazanan bir gelişme olmadığını söyledi.

Horoz’un kamp kafilesinde Asil Kaan, Zeki Ayvaz,  Hüseyin Altıntaş, Ali Rıza Çetinel Tahacan Velioğlu, Barış Örücü, Leandro Kappel, Alperen Yazıcı, Hüseyin Atakan Üner, Taşkın İlter, Cenk Güvenç, Berkan Afşarlı, Ziya Alkurt, Kerem Can Akyüz, Veli Acar, Burak Altıparmak, Cihan Özkaymak ve Kadir Kurt yer aldı. Yeşil-siyahlılar ligdeki ilk sınavına 20 Ocak’ta Adanaspor’a karşı Denizli’de verecek.

 

SPOR SERVİSİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211