HOROZ ATLI CİRİT SPOR KULÜBÜ’NÜN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun Ankara’da düzenlediği kura çekimlerinde Horoz Atlı Cirit Spor Kulübü’nün rakipleri belli oldu.  Denizli’yi temsil eden Horoz Atlı Cirit Spor Kulübü 1. Lig’e yükselmek için zorlu ekiplerle mücadele edecek.

HOROZ ATLI CİRİT SPOR KULÜBÜ’NÜN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun Ankara’da düzenlediği kura çekimlerinde Horoz Atlı Cirit Spor Kulübü’nün yeni yılda rakipleri belli oldu. Denizli’yi temsil eden Horoz Atlı Cirit Spor Kulübü’nü kura çekiminde Kulüp Başkan Mutlu Yaman temsil etti.

YARIŞMALAR DENİZLİ’DE YAPILACAK
Gerçekleştirilen sıralama kurasında 1 numarayı çeken Başkan Yaman, ‘Erzurum, Uşak, Malatya ve Denizli’ illerinin arasından Denizli’yi seçti. Bu seçimle yapılacak olan müsabakaların Denizli’de yapılması kesinleşti. 16 takımın mücadele edeceği 1. Lig’e yükselme müsabakalarında 4’er grup olacak.

21-22-23 EYLÜL’DE MÜSABAKALAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Denizli’yi bu sezon temsil edecek olan Horoz Atlı Cirit Spor Kulübü’nün rakipleri ise,  Bayburt Gençosman Atlı Spor Kulübü, Balıkesir Sındırgı Atlı Cirit Spor Kulübü ve Uşak Diriliş 64 Spor Kulübü oldu. Federasyon müsabakaların 21,22 ve 23 Eylül tarihlerinde yapılacağını açıkladı.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER