HOROZ BASIN BAYRAMI'NI UNUTMADI

HOROZ BASIN BAYRAMI'NI UNUTMADI

Denizlispor yönetimi sansürün kaldırışının yıldönümünde basın mensuplarını unutmadı. Başkan Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.

Ziyaret öncesi sosyal medya hesabından Gazeteciler ve Basın Bayramınız Kutlu Olsun başlıklı bir mesaj yayınlayan yeşil-siyahlı yönetim şu cümlelere yer verdi: “Demokratik hayatın vazgeçilmez temel unsurlarından biri olan basın, meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde, tarafsız, doğru ve hızlı bir biçimde kamuoyuna bilgi vererek, halkın haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamada şüphesiz en büyük güçtür.

Denizli’mizin ve ülkemizin tüm icraatlarına her daim fayda sağlayan ve gelişimine katkı sunan başta ilimizde faaliyet gösteren yerel gazete, televizyon, radyo, dergi, internet gazeteleri ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Ziyarette Denizlispor Başkanı Üstek basının önemine dikkat çekerken, Denizlili gazetecilerin de Denizlispor konusunda her zaman yanlarında olduklarını hatırlattı. DGC Başkanı Boyacı ise Denizlispor’un kentin en değerli markası olduğunu hatırlatarak Denizli’de medya mensuplarının yeşil siyahlı kulüp hakkındaki hassasiyetlerini anlattı. Ziyaret sonrası gazeteciler ve yeşil siyahlı kurmaylar fotoğraf çektirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211