HOROZ DA İLK ROTA 'ERZURUM'

HOROZ DA İLK ROTA 'ERZURUM'

Denizlispor sezon öncesi kampı için yarın Erzurum’a  gidiyor. Teknik Patron Şimşek 27 öğrencisini kamp kadrosuna dahil etti. Yaklaşık bir haftadır kendi evinde hafif antrenmanlarla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da kondisyon yüklemesi Erzurum kampında yapılacak. Yeşil siyahlı takım yarın 10 gün süreyle kalacağı kampa hareket edecek ve Dedeman Otel’de konaklayacak. Erzurum’daki çalışmalar daha çok futbolcuların fiziksel dayanıklılığını artırmaya yönelik olacak. Yeşil siyahlılar ilk kampı tamamladıktan sonra duruma göre ya Afyon’da ya da kendi tesislerinde ikinci bir kampa girecek. 10 Ağustos’a kadar sürecek bu kampta ise sık sık hazırlık maçlarının organize edilmesi planlanıyor. Erzurum’da pro lisans kursunda bulunan Teknik Direktör Yusuf Şimşek kampta takımın başında yer alacak.

KAMPA KİMLER GİDİYOR
Denizlispor’da Erzurum kampına dahil edilen futbolcular da belli oldu. Yeşil siyahlılarda kaleciler Asil Kaan, Zeki Ayvaz, Hüseyin Altıntaş ve genç Ali Eren Yalçın kampta yer alacak. Veli Acar, Ömer Alp Kulga, Cenk Güvenç, Tahacan Velioğlu, Keremcan Akyüz, Batıcan Aday, Burak Altıparmak, Taşkın İlter, Barış Örücü, Berkan Afşarlı,  Alfred Sankoh, Cihan Özkaymak, Ziya Alkurt, Şevki Çınar, Moritz, Kappel ve Yasin Ozan kampa gidecek diğer futbolcular olarak açıklandı.

Geçen sezonu Denizli Futbol Akademi’de geçiren Burak Yılmaz ile genç futbolcular Tarık Ergut, Şefikcan Erel, Atakan Üner, Alperen Yazıcı ve Emre Sağlık de kampa dahil edilen genç futbolcular oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221