Horoz'da sakatlık kabusu!

Haluk Ulusoy Tesisleri adeta revire döndü. Yeşil-siyahlılarda; Recep Niyaz, Modou Barrow, Kibong Mbamba, Hadi Sacko, Ben Youssef, Zakarya Bergdich, Sackey ve Tolgahan Acar’ın sakatlıkları can sıkıyor.

Horoz'da sakatlık kabusu!

Yukatel Denizlispor’da sakatlık kabusu bitmek bilmiyor. Zakarya Bergdich, Kibong MbambaHadi Sacko, Tolgahan Acar, Ben Youssef ve Sackey’in ardından; Recep Niyaz ve Modou Barrow’da sakatlar kervanına katıldı ve eksik sayısı 8’e yükseldi.

Sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen Recep’in 1 ay, sağ arka üst adalesinde yırtık çıkan Barrow’un da 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Temsilcimizde Zakarya Bergdich 3 ay, Hadi Sacko, Tolgahan Acar ve Ben Youssef 3 hafta, Isaac Sackey ve Kibong Mbamba 1 aydır forma giyemiyor. Yeşil-siyahlılarda daha önce Rodallega ve Tiago Lopes 1.5 ay, Onazi 1 ay takımdan uzak kalmıştı. Teknik direktör Bülent Uygun, önemli eksiklere rağmen görev alan her futbolcunun formanın hakkını verdiğini söyledi. Uygun, "Sakatlıklar elbette her takımın belini bükebiliyor. Önemli futbolcularımızdan yoksunuz. Ancak mazeret üretmeyeceğiz, işimizi en iyi şekilde yapacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER