HOROZ ERGİNLER'LE DEVAM DEDİ

HOROZ ERGİNLER'LE DEVAM DEDİ

Denizlispor’da Gaziantepspor karşılaşması sonrası görevi bırakabileceğini söyleyen Reha Erginer takımda kaldı. Maç sonrası Denizli’ye döndüğümde yönetimle görüşeceğim açıklamasını yapan Erginer’in takıma transfer yapılacağının garantisinin verilmesinin ardından kriz çözüldü.

Pazartesi günü Başkan Mustafa Üstek’in çağrısı sonrası olağanüstü bir toplantı gerçekleştiren yönetim Reha Erginer’in durumunu da değerlendirdi. Gaziantepspor karşılaşması sonrası ‘görevi bırakabilirim’ açıklaması yapan tecrübeli teknik adamın transferler yapılmaması halinde gideceğini masaya yatıran yönetim hocaya destek çıktı ve transfereler konusunda radikal alındı.

TAKVİYE SAYISI ARTTI
Yeşil-siyahlı kurmaylar hoca ile devam kararı alırken kadroda da revizyon kararı aldılar. Gaziantepspor karşılaşması sonrası takıma düşünülenden daha fazla takviye yapılmasına karar veren yönetim isim sayısını arttırdı. Daha önce 5-6 nokta transferle ikinci yarıya başlamayı düşünen idareciler bu sayıyı 10’a kadar çıkardı. Ayrıca transfer ve ödemeler için daha önce 7.5 Milyon TL bütçe ayırdığını açıklayan Başkan Üstek 1.5 Milyon TL daha harcayacaklarını bildirdi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211