HOROZ FORMA KOL SPONSORLUĞU İÇİN 'BAY-TUR' İLE ANLAŞTI

HOROZ FORMA KOL SPONSORLUĞU İÇİN 'BAY-TUR' İLE ANLAŞTI

Denizlispor, futbol takımının forma kol sponsorluğu için ‘Bay-Tur’ isimli firmayla anlaştı. Yeşil-siyahlılar kasasına bu anlaşmadan 400 Bin TL girecek.

Denizlispor yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Denizlispor, futbol takımın forma kol sponsorluğu için ‘Bay-Tur’ adlı firmayla anlaşma sağladı. Yeşil-siyahlılar bu anlaşmadan sezon sonuna kadar 400 Bin TL gelir elde edecek.
 Bay-Tur firması sahibi ile görüşen Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Osman Zolan’ın da devreye girmesiyle sezon sonuna kadar 400 Bin TL’lik anlaşma sağladı.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Anlaşmada 250 Bin TL gibi bir rakamın söz konusu olduğu ancak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın devreye girmesiyle rakamın 150 Bin TL yukarı çekildiği ifade edildi. Başkan Zolan’ın isteğini kırmayan Bay-Tur firmasının sahibi İsmail Bay, "Denizlispor bizim şehrimizin takımı, destek olmak için elimizden geleni yapacağız" diyerek anlaşmanın 400 bin TL'ye çıkarılmasını kabul etti.

“OSMAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bay-Tur firması sahibi İsmail Bay'a desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Denizlispor markası ile işbirliği içinde olan tüm sponsorlarımıza ve bu anlaşmalarda emeği geçen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER