HOROZ HOCA ARAYIŞINDA

Teknik Direktör arayışlarına devam eden Denizlispor görüştüğü isimlerden olumsuz yanıt aldı. Horoz’un bu hafta içerisinde yeni teknik adamını belirlemesi bekleniyor.

HOROZ HOCA ARAYIŞINDA

Osman Özköylü’yü gönderdikten sonra bir çok hoca ile temasa geçen Denizlispor, aradığını henüz bulamadı.

BUZ VE ÜZÜLMEZ REDDETTİ
Yeşil siyahlıların görüştüğü İrfan Buz ve İbrahim Üzülmez Süper Lig’den teklif bekledikleri için Horoz’u kibarca reddetti.


Oğuz Çetin’de ilerleyen günlerde bir proje içinde olacağını söyleyerek yeşil siyahlılara olumsuz bir cevap verirken, Ali Tandoğan isminin ise gündemden kalktığı öğrenildi. İdarecilerin geçtiğimiz dönemlerde de ismi Denizlispor’la anılan Abdullah Ercan’la temasa geçtiği ancak görüşmede ilerleme kaydedilmediği ifade edildi. Yücel İldiz isminin de gündemde olduğu ancak hocanın istediği yüksek rakamın işleri tıkanma noktasına getirdiği öğrenildi.

 KALPAR GİTTİ, ALTIPARMAK GAZİŞEHİR’E
Hüseyin Kaplar’ın Giresunspor’a imza atması, Mehmet Altıparmak’ın da Gazişehir’le flört halinde olması nedeniyle eli kolu bağlanan Horoz’un takımın başına kimi getireceği şimdilik bilinmiyor.

Yeşil siyahlıları ligde tutan Koray Palaz’la da görüşen yeşil siyahlı idarecilerin düşündüğü isimlerden olumsuz yanıt alması halinde genç hocayı takımın başına getirebileceği söyleniyor.

FIRAT: “KARİYERLİ BİR HOCA ARIYORUZ”
Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “ Görüştüğümüz isimler var. Boşta olan her hoca bizim için adaydır.  Ancak biz kariyerli, 1. Lig’de başarılı olmuş tecrübe sahibi bir isim istiyoruz. İbrahim Üzülmez devre arasına kadar Süper Lig’den teklif bekleyeceğini söyledi. En yakın zamanda takımın başına bir isim getireceğiz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet san
Mehmet san - 2 yıl Önce

Peki Koray Palaz sizin gözünüzde nerde Başarılı oldu la Liga damı ulan insan evlatları bugün siz burda ahkam kesiyorsanız bu adam sayesinde 2016 da düştü denilen takımı kurtardı hala daha Yok 1 . Ligde başarılı hoca arıyorsunuz bu başarı deilmi zati sıfatlar eyyyy

SIRADAKİ HABER