HOROZ İÇİN VAKİT DARALIYOR

Teknik Direktör arayışları devam eden Denizlispor için vakit daralıyor. Milli takım arasından faydalanmak isteyen yeşil siyahlılar görüştükleri hocalardan sonuç alamayınca bu amacına ulaşamadı.

HOROZ İÇİN VAKİT DARALIYOR

Horoz’da teknik adam belirsizliği sürüyor. 19 Ekim’de Afyonspor’u konuk edecek olan yeşil siyahlılar hoca konusunu bir türlü çözemeyince milli takım arasından tam anlamıyla faydalanamadı. Bir hafta sonra komşusunu ağırlayacak olan Denizlispor’da gelecek olan teknik adam futbolcularla en fazla 5 idmana çıkabilecek.

KOŞUKAVAK REDDETTİ
Birçok isimle görüşme gerçekleştiren ancak sonuç çıkartamayan Denizlispor’un elini çabuk tutması gerekiyor. Yalçın Koşkukavak’tan olumsuz yanıt alan yeşil siyahlıların gündemine son olarak Denizlispor’da forma giyen ve şu anda teknik adamlık yürüten isimler geldi. Amerika’da kısa bir süre çalışan ve Türkiye’de de Konyaspor’da Sportif Direktörlük görevi yürüten Bülent Akın ile birlikte son olarak Adana Demirspor’u çalıştıran Timuçin Beyazıt’ın gündeme geldiği ve görüşmeler yapıldığı öğrenildi. Horoz’un gündeminde olan diğer isimler ise Yücel İldiz, Ali Tandoğan ve Koray Palaz… Yeşil siyahlıların 1-2 gün içerisinde teknik direktör sorununu çözüme kavuşturacağı ifade edildi.

GAZİŞEHİR VE GİRESUN HOROZ’U ÇALIMLADI
Denizlispor’la birlikte teknik direktör değişikliğine giden Gazişehir ve Giresunspor koltuk operasyonunu tamamladı. Karadeniz temsilcisi Giresun, yeşil siyahlılarında gündemine gelen Hüseyin Kalpar’ı göreve getirdi. Denizlispor’a gelmesi en yüksek ihtimalli isim olan Mehmet Altıparmak’ta Gazişehir’le nikah kıydı. Böylelikle Denizlispor ligde büyük rekabet içerisinde olduğu iki ekipten ilk çalımı yemiş oldu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER