Horoz kanatsız kaldı!

Denizlispor’da transfer çalışmalarının devam ettiği ve yönetimin yurt dışından 3-4 isimle temas halinde olduğu, yeşil siyahlı kurmayların Teknik Direktör Yücel İldiz ile görüşmesinin ardından transferin netleşeceği öğrenildi.

Horoz kanatsız kaldı!

Kanat transferi yaparak transferi kapatmayı planlayan yeşil siyahlılar karar verecek. Yurt dışından 3-4 farklı isimle görüşme halinde olan yönetimin Teknik Direktör Yücel İldiz ile görüşmesinin ardından operasyon tamamlanacak. Yeşil siyahlıların hali hazırda Ziya ve Burak’ın arkasında bekleyecek bir kanat oyuncusu bulunmuyor.

Kesesine uygun adam arıyor

Transfer döneminin bitmesine 2 gün kalması ve yeni transferin halen gelmemesi eleştirileri de beraberinde getirdi.  Maddi anlamda da zor bir dönemden geçen yeşil-siyahlı kulübün kesesine uygun bir isim alması bekleniyor.

2’si Gitti, 1’i Sakatlandı

Kadroda bulunan kanat oyuncuları Tisdell ve Cihan’ı gönderen, Himmet’i de sakatlığa kurban veren Horoz’un kenarda hamle yapacak oyuncusu kalmadı. Bunun bilincinde olan kurmayların kısa süre içerisinde transferi bitirmeyi hedeflediği öğrenildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211