HOROZ MASAYA OTURUYOR

Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluk yarışı veren ve maddi olarak arayış içinde olan Denizlispor, transfer tahtasını açmak için harekete geçti.

HOROZ MASAYA OTURUYOR

Denizlispor’da transfer tahtasının açılması için gerekli çalışmalar başlatıldı. Yeşil siyahlı kurmaylar aralarında eski futbolcu ve teknik direktörlerin yer aldığı 9 isimden muvafakatname alabilmek için temaslarını sıklaştırdı.

İŞTE O 9 İSİM

Bu isimlerin arasında geçtiğimiz sezon takımı ligde tutan Fatih Tekke’de yer alırken diğer isimler şöyle:  “ Reha Erginer, Ömer Alp Kulga, Barış Örücü, Anıl Taşdemir, Darko Lazic, Patrick Friday Eze, Kappel ve Berkan Afşarlı”

TEKKE’DE SIKINTI YOK!

Yeşil siyahlıları mucizevi şekilde ligde tutan Fatih Tekke’nin 400 Bin TL alacağı bulunduğu genç teknik adamın ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı çıkarmayacağı öğrenildi.

ERGİNER 400 İSTİYOR!

Yeşil siyahlıları asıl zorlayacak olan isimse Reha Erginer olacak. 49 yaşındaki teknik adamında 400 Bin TL alacağının olduğu ve bu rakamı almadan imza vermeyeceği kaydedildi. Öte yandan Eze ve Darko Lazic’in de hak edişlerini istediği taksitlendirmeye yanaşmadığı ifade edildi.

OYUNCULAR İKNA EDİLECEK

Kurmayların Berkan Afşarlı, Anıl Taşdemir, Ömer Alp Kulga ve Barış Örücü ile de görüşeceği alacaklarının belli bir bölümünü hesaplarına yatırarak gerekli imzaları alacağı bildirildi. Denizlispor’a tekrardan transferi gündeme gelen ancak Altay’da kalacağı açıklanan Hollandalı Kappel’in de 80 bin Euro alacağının olduğu, oyuncuyla ikili ilişkileri iyi olan yönetimin 29 yaşındaki oyuncuyu ikna edeceği ifade edildi.

HEDEF RAKAMI DÜŞÜRMEK

Geçtiğimiz transfer dönemlerinde yaklaşık 100’e yakın dosyayı kapatan yönetimin bu konuda işleyişi bilmesi avantaj olarak görülürken, yapılacak olan anlaşmalarla 4 Milyon TL’lik rakamın aşağıya çekilmesi planlanıyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186