HOROZ SAĞLIK TESTLERİNDEN GEÇTİ

HOROZ SAĞLIK TESTLERİNDEN GEÇTİ

Denizlispor’da sağlık testleri başladı. Yeni sezon hazırlıkları için tesislerde toplanan futbolcular ve teknik ekip Özel Sağlık Hastanesi’ne giderek bir dizi sağlık kontrolünden geçti. Sezon öncesi sağlık kontrolleri için tesislerde toplanan futbolcular ve teknik ekibin sağlık kontrolleri kan tahlillerinin alınması ile birlikte başladı. Özel Sağlık Hastanesi’nden gelen ekip tarafından kan testi yapılan futbolcuların sezon öncesi sağlık durumları kan tahlilleri ve sağlık kontrolleri ile birlikte gözden geçirildi.

BİR DİZİ TESTE TABİ TUTULDULAR
Yeşil-siyahlılar kan tahlillerinin ardından Özel Sağlık Hastanesi’nde de sağlık testlerinden geçti. Yarın Afyon’da kampa girecek olan futbolcular ve teknik ekibe kontrollerde; EKG ve efor testi uygulanırken ortopedi, kardiyoloji, göz ve diş servisinde de gerekli taramalar yapıldı.

EDREMİT: “KAMP PROGRAMNIN DAHA VERİMLİ OLMASINI SAĞLAYACAĞIZ”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Doktoru Ahmet Edremit, “Sezon öncesi futbolcularımızın sağlık performans değerlerini ölçmek ve katkı yapmak amacıyla bir kan testi gerçekleştirdik. Tüm vücut organlarının çalışma düzenlerini tespit edip, vitamin ve mineral düzeylerinin tespitini yaparak eksik olan vücut değerlerinin düzenlenmesini amaçlıyoruz. Elde ettiğimiz bulguları teknik ekiple paylaşarak kamp programının daha verimli olmasını sağlayacağız” dedi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER