HOROZ SAKATA GELDİ..!

HOROZ SAKATA GELDİ..!

Gazişehir deplasmanından 3 puanı söküp alan Horoz, Ziya ve Eze’yi kaybetti. İlk yarıda sakatlanarak kenara gelen iki oyuncunun durumu bugün yapılacak olan tetkiklerin ardından belli olacak. Denizlispor’da sakatlık sıkıntısı yaşanıyor. Sezon başında takımın omurgasını sakatlığa kurban veren yeşil-siyahlılarda Ziya Alkurt ve Patrick Eze sakatlandı.

ZİYA MR’DAN SONRA…
40’ dakikada Muhammet Himmet ile girdiği ikili mücadelede sağ üst adelesine darbe alan Ziya oyuna devam edememiş ve yerini Barış Örücü’ye bırakmıştı.  Sağlık ekibinin oyuncunun ciddi bir probleminin olmadığını belirttiği ancak çekilecek olan MR’ın ardından durumunun netlik kazanacağı öğrenildi. Sağlık ekibi Ziya’yı Manisaspor karşılaşmasına yetiştirmeye çalışacak.

EZE’NİN DURUMU KRİTİK
İlk yarının son dakikasında sakatlanan Nijeryalı Eze’nin durumu ise kritik. Sağ ayak üst ön adalesinde çekme meydana gelen 25 yaşındaki oyuncu acılar içinde yerde kalmıştı. Oyuna devam edemeyen ve yerini Mehmet Akyüz’e bırakan Eze’de yırtık şüphesi olduğu durumunun ise bugün yapılacak olan kontrollerden sonra belli olacağı açıklandı. Eze’nin Manisaspor karşılaşmasında forma giymesinin ise zor olduğu kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER