HOROZ TOPBAŞI YAPIYOR ÖZKÖYLÜ YARA SARACAK

Denizlispor, 4 günlük iznin ardından bugün Haluk Ulusoy Tesisleri’nde topbaşı yapacak. Horozlar’ın akşam idmanıyla çalışmalarına başlayacak.

HOROZ TOPBAŞI YAPIYOR ÖZKÖYLÜ YARA SARACAK

Altınordu yenilgisiyle şoka giren yeşil siyahlılar 4 günlük iznin ardından çalışmalarına başlayacak. UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup içerisinde yer alan Türkiye’nin 7 Eylül’de Rusya ve 10 Eylül’de oynayacağı İsveç karşılaşmaları nedeniyle ara verilen 1. Lig’de yeşil siyahlılar arayı boş geçecek.

 HAZIRLIK MAÇI DÜŞÜNÜLÜYOR
Lige istediği gibi başlayamayan yeşil siyahlıların milli takım arasında bir hazırlık karşılaşması yapması bekleniyor. Teknik Direktör Osman Özköylü’de takıma genç katılan oyuncular için hazırlık karşılaşması oynanmasının kendileri açısından iyi olacağını ifade etmiş, en kötü U21 takımıyla bir antrenman karşılaşması oynayabileceklerini söylemişti.

EKSİKLER TAKIMA ADAPTE OLACAK
Takıma geç katılan oyuncuların çokluğu ve kötü sonuçların yaralarını arada saracak olan yeşil siyahlılar ara sonrası yeni bir düzenle sahaya çıkabilir. Mbamba’nın Eskişehirspor karşılaşmasında azda olsa süre alması beklenirken, Tisdell, Furkan, Salami ve Mehmet Taş’ın takıma adapte olmasıyla kadroya girmelerine kesin gözüyle bakılıyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER