Horoz'un en büyük arzusu; "Spor Toto Süper Lig!"

Yeşil siyahlıların 5’inci golüne imza atan Ziya Alkurt maç sonunda ailesiyle birlikte basının karşısına geçti ve “Ne söyleyebiliriz ki? Kelimeler boğazımızda düğümleniyor” dedi. Denizlispor Kaptanı Mehmet Akyüz de; “İnşallah kupayla horoz heykelinin yanına gideriz” ifadelerini kullandı.

Horoz'un en büyük arzusu; "Spor Toto Süper Lig!"

Denizlispor’un hırçın çocuğu Ziya Alkurt maç sonrası, “Annem ve babamda maçı izlemeye geldi. Yoğun yağmura rağmen taraftarlarımız maça yoğun ilgi gösterdi. Liderliği aldık ve bırakmaya niyetimiz yok. Geçen bir açıklama yapmıştım. Sezon başlarken en kötü play-off diyorduk diye. Şimdi şampiyonluk diyoruz. Buraya kadar gelmişken bunu bırakmak olmaz. 7 kardeşim var benim. Hepsinin duası yeter. Emin adımlarla gidiyoruz, inşallah kupayı Denizli’ye armağan ederiz. Golü anneme değil bütün aileme, seyircime armağan ediyorum” dedi.

ANNE VE BABA ALKURT, HOROZ’A BAŞARILAR DİLEDİ

Ziya Alkurt’un babası Ali Aklurt da, “ Buraya geldik ve takımımızı destekledik.  Ziya isterse yapamayacağı iş yoktur. Liderliği aldık, bırakmak istemiyoruz. Başarılar diliyorum” derken, anne Türkan Alkurt ise, “ Bir şey söylemem gerek yok. Allah daim eylesin. Allah Denizli halkından razı olsun, Ziya’ya sahip çıktılar. Her şeyin hayırlısı… Hep beraber güzel günler görürüz” ifadelerini kullandı.

“İNŞALLAH KUPAYLA HOROZ HEYKELİNİN YANINA GİDERİZ”

Denizlispor Kaptanı Mehmet Akyüz, “Öncelikle takım arkadaşlarımı, teknik heyeti, yönetimi kutluyorum. Gelen taraftarlara teşekkür ediyorum. Adana Demirspor’u da tebrik etmek gerekir. Bizim için güzel galibiyet oldu. 15 maç var tek tek bakıyoruz. Hatay’da final niteliğinde maça gideceğiz. İnşallah yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.  Futbolda hiçbir şey belli olmuyor. Çok çalışıyorsunuz Allah’ta yardım ediyor. Çalışma ortamı çok iyi. Kupayla beraber horoz heykelinin oraya gideriz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221