HOROZ VE İHH EL ELE VERDİ, YETİM ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLDÜ

HOROZ VE İHH EL ELE VERDİ, YETİM ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLDÜ

Denizlispor, Adanaspor Müsabakasına: “Yetim Gülerse; Dünya Güler” Sloganıyla çıkarak, İHH nın sosyal sorumluluk projesine destek verdi.

Yetimlerle ilgili çalışmaları oldukça başarılı yürüten İHH, sosyal sorumluluk projesi kapsamına bir yenisini daha ekleyerek, yetimleri gündeme getirmeye devam ediyor. “Yetim Gülerse; Dünya Güler” sloganıyla Milli Takım ve Galatasaray-Beşiktaş derbi maçlarına çıkılmıştı, şimdide Denizlispor-Adanaspor müsabakasında, sahaya nu pankartla çıkıldı.

YAPAR: "ÇOK DUYGUSAL ANLAR YAŞADIK"
Konu İle ilgili açıklamalarda bulunan Denizli İHH Yetim Birimi Başkanı Adil Yapar, "Denizlispor-Adanaspor maçında İHH olarak, yetim konusunu gündemde tutmak adına, sosyal sorumluluk projemiz olan ‘Yetim Gülerse; Dünya Güler’ pankartımızla sahaya çıkılsın istedik. Konuyu Denizlisporumuzun kıymetli Başkanı Mustafa Üstek ve yöneticilerine ilettik. Onlar da sözkonusu yetim ise bizde varız diyerek projemize destek olacaklarını söylediler. Bunun üzerine, biz de Denizlimiz’de yaşayan 25 tane yetim çocuğumuza, Denizlispor üniforması giydirerek, sahaya futbolcularla çıkmalarını sağladık. Çok duygusal anlar yaşadık ve çok mutlu olduk. Bize bu fırsatı veren Denizlispor'un kıymetli Başkanı ve Yöneticilerine, futbolcularımıza, teknik kadromuza ve Denizlispor taraftarlarımıza yeryüzü yetimleri adına en kalbi şükranlarımızı sunarız" dedi.

ALAYONT: "DENİZLİSPOR YÖNETİMİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Denizli Genç İHH Başkanı Muhammet Alayont da Denizlispor camiasına teşekkür eder şu sözleri söyledi: "Denizlispor'un bizim en büyük markalarımızdan birtanesi. Bizler de İHH olarak Denizli'de yetimlerin sesi olmaya, onların elinden tutmaya çalışıyoruz. Adanaspor karşılaşmasında da Denizlispor Başkanı ve yönetim kurulundan yetimlerin sesini duyurmak ve onları mutlu etmek amacıyla bir istekte bulunduk. Onlarda bizi kırmadılar ve bu gönül köprüsüne ortak oldular. Kendilerine çok teşekkür ederim. TFF 1. Lig'in 2. Yarısında da yeşil-siyahlı takıma canı gönülden başarılar dilerim" diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER