HOROZ VE MEKİK 30 AĞUSTOS’U UNUTMADI

Denizlispor ve Kızılcabölükspor, 30 Ağustos Zafer Bayramını unutmadı. Her iki temsilcimizde resmi yayın organında yayımladıkları mesajlarla Zafer Bayramının 96’ncı yılını kutladı.

HOROZ VE MEKİK 30 AĞUSTOS’U UNUTMADI

Ulu Önder Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Türk milletine hediye ettiği ve yurdumuzun dört bir yanında çeşitli etkinliklerle kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramını profesyonel liglerde mücadele eden ekiplerimiz sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla andı.

“AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ”
Denizlispor resmi yayın organında paylaştığı mesajda şu sözlere yer verdi:

“ 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımızla kutluyor, aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.
Denizlispor Yönetim Kurulu”

Sarı kırmızılı ekipte mesajında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ithafen şu sözlere yer verdi:

“ Türk Milletinin birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği Büyük Taarruz Zaferi’nin 96. yıl dönümünü büyük bir mutlulukla kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.
Kızılcabölükspor Kulübü Yönetim Kurulu”

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER