HOROZ YENİ İSİMLERİ VİTRİNE ÇIKARDI

Denizlispor Teknik Direktör Osman Özköylü ve yeni transferleri için Haluk Ulusoy Tesisleri’nde imza töreni düzenledi.

HOROZ YENİ İSİMLERİ VİTRİNE ÇIKARDI

Denizlispor transfer döneminde resmi sözleşme imzaladığı Teknik Direktör Osman Özköylü ve 19 oyuncuyu basına tanıttı. Haluk Ulusoy Tesisleri’inde düzenlenen toplantıya Başkan Mustafa Üstek, Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Altayıdan Sorumlu Asbaşkan Necip İrdem, Tesislerden Sorumlu Asbaşkan Ali Yürümez, Taraftardan Sorumlu Asbaşkan Mustafa Demirkollu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Yıldırım katıldı. Davet üzerine yönetime katılan Sezgin İnce’de basın toplantısında kamuoyuna duyuruldu.

ÜSTEK: “MADDİ MANEVİ ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”
Toplantıda konuşan Başkan Mustafa Üstek, “ Yeni sezon hazırlıklarını tamamladık. Camiamız ve kulübümüz adına iyi bir sezon geçirmek ve hedefimize ulaşmak istiyoruz. Her yıl düşme korkusu yaşayan kulübümüzün bu yıl şampiyon olması için maddi manevi elimizden geleni yaptık. Teknik heyetin raporu doğrultusunda birkaç transfer daha yapabiliriz” dedi.

HİKMET OLGUN’LA SORUN YOK
Başkan Mustafa Üstek gelecek hafta sponsorluk konusunda da gelişmeler yaşanacağını belirterek, “ Pazartesi günü bir gelişme olabilir. Tatmin edici bir rakamın gelmesini bekliyoruz. Bu sezon her şey farklı olsun diye uğraşıyoruz. 1-2 oyuncu daha alacağız” dedi. Kamuoyunda ve sosyal medyada sürekli tartışılan Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun’la ilgilide konuşan Üstek, “ Hikmet’le ilgili bir sorunumuz yok. İstifa eden arkadaşlara teşekkür ediyorum. Destek vermediler ama olsun. Denizlispor’a para verdiğiniz zaman en geç 1 yıl içerisinde paranızı alıyorsunuz. Yapacak bir şey yok” diye konuştu.

HOCA VE 19 OYUNCU TANITILDI
Konuşmaların ardından Teknik Direktör Osman Özköylü ile iç ve dış transferde kadroya dahil edilen Tonia Tisdell, Kibong Mbamba, Seddar Karaman, Deniz Vural, Gökhan Süzen, Burak Altıparmak, Cenk Güvenç, Burak Çalık, Abdülkerim Bardakcı, Furkan Şeker, Alperen Babacan, Recep Niyaz, Adam Stackhowiak, Muhammed Himmet Ertürk, Ismail Aissati, Mustafa Teke, Ali Eren Yalçın, Asım Aksungur ve Mustafa Özgür düzenlenen törenle tanıtıldı.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205