HOROZ’A ATAKAN PİYANGOSU

Denizlispor’dan ayrılarak Altınordu’nun yolunu tutan Hüseyin Atakan Üner’le ilgili iki kulüp anlaşma sağladı. Oyuncunun Denizlispor’dan alacaklarını ödeyen İzmir ekibi yeşil siyahlılara ekstra yetiştirme bedeli de ödedi. Horoz oyuncunun üçüncü bir takıma transfer olması durumunda da yüzde 30 pay alacak.

HOROZ’A ATAKAN PİYANGOSU

Denizlispor’a Hüseyin Atakan Üner piyangosu. Yeşil siyahlılarla sözleşmesini uzatmayan ve geçtiğimiz ay İzmir ekibi Altınordu ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Atakan Üner için Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir görüşme gerçekleştirdi.

ÖZKAN’DAN HOROZ ‘A JEST
İki Ege kulübünün görüşmesinde Atakan’ın, Denizlispor’dan olan alacaklarını Altınordu ödedi. İzmir ekibi genç oyuncu için yeşil siyahlılara yetiştirme bedeli de öderken ve oyuncunun üçüncü bir takıma transferinden de yüzde 30 pay vermeyi taahhüt etti.

“DENİZLİSPOR’UN BAŞARILI OLMASINI DİLİYORUM”
Gerçekleştirilen görüşmenin samimi bir ortamda geçtiğini belirten Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, , “İki güzide ege kulübü bugün bir araya geldi. İki dost kulüp arasında bize göre çok küçük bir konu ve çözümü samimiyete dayalı olarak neticelendi. Tüm kalbimle Denizlispor’un başarılı olmasını diliyorum ve bu işlemin bu şekilde bitmesinin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

ATİLLA: “KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Altınordu Başkanı ve camiasına yapılan anlaşmadan dolayı teşekkür eden Taner Atilla “ Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan bize güzel bir jest yaptı. Hüseyin Atakan’ın yurt içi ve yurt dışına olası transferinde bize yüzde 30 pay vereceklerini söyledi. Kendilerine bu güzel jestten dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. İki güzide kulübün bu şekilde ilişki içerisinde olması bana göre her şeyin üzerinde bir değerdi” dedi. Hüseyin Atakan Üner ile görüşüp kendisine teşekkür etmek istediğini de söyleyen Atilla, “Kendisi Kuşadası kampında olduğu için görüşemedim. Denizli'de ailesi ile bir araya gelerek kendilerine teşekkür edip, başarılar dileyeceğim" diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER