HOROZ’A CEZA ŞOKU

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Denizlispor’a ceza verdi. Kuruldan yapılan açıklamada Kapalı Alt A ve Kapalı Üst B blokta yer alan taraftarların elektronik biletleri bir maçlığına bloke edildi.

HOROZ’A CEZA ŞOKU

Geçtiğimiz hafta oynanan Denizlizpor-Hatayspor karşılaşması sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilen yeşil siyahlılara kötü haber geldi. Kurul bugün yaptığı toplantıda Denizlispor taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı ihtar cezası verilmesini kararlaştırdı.

PFDK AFFETMEDİ

Futbol Disiplin Talimatı’nın 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan Kapalı Alt A ve Kapalı Üst B blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verildi.  Bu tribünde yer alan taraftarlar yeşil siyahlıların ilk iç saha maçı olan Eskişehir randevusunda yerlerini alamayacak.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205