Horoz’a çirkin saldırı!

Denizlispor, bugün saat 19.00’da Eskişehirspor ile oynayacağı maç öncesi konakladığı Hamilton Gardens Otel’de Eskişehir taraftarlarının tacizine ve sözlü saldırısına uğradı.

Horoz’a çirkin saldırı!

Eskişehirspor taraftarı Denizlispor otobüsünün yanına gelerek, ‘İntikam’ yazılı pankartı açtı.

GECE YARISI OTELİN ÖNÜNE GELDİLER

Denizlispor yönetiminin Eskişehir Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü’ne yaşanacak olayları daha önceden bildirmesine rağmen gece saat 00.37’de otelin önüne gelen 8 otomobil ve yaya taraftarlar, futbolcuları uyutmamak ve rahatsız etmek adına her şeyi yaptı.

EMNİYETE HABER VERİLDİ

Kötü tezahüratın yanında küfürler de savuran Eskişehirspor taraftarları, yaklaşık 45 dakika eylemini sürdürdü. O esnada herhangi bir görevlinin olmaması dikkat çekti! Denizlispor yönetimi, bu durumu haber alır almaz tekrar Eskişehir Emniyet’ini aradı, geç de olsa taraftarlar bulunduğu yerden uzaklaştırıldı.

ÇETİN: “HOŞ BİR DURUM DEĞİL”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Daha önceden biz bu durumu öngörüp gerekli yerlere müracaatımızı yapmıştık. Ancak Denizlispor kafilesinin kaldığı otelde böyle rahatsız edilmesi hoş bir durum değil. Eskişehir Valiliği, Emniyeti ve yönetimi bunun cevabını Türkiye’ye vermelidir” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211