HOROZ'A DESTEK SÜRÜYOR

HOROZ'A DESTEK SÜRÜYOR

Denizlispor’un Pazartesi günü oynanacak Adanaspor maçı öncesi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın sosyal medyadan başlattığı destek furyası büyüyor. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’de destek ve çağrı mesajını yayımladı.

Denizlispor siyasilerden destek geliyor. Pazartesi günü saat 18:00’da Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşma öncesi AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Ak Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili CAHİT Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’nın başlattığı destek furyasına katılarak sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunarak, tüm Denizlili’leri maça davet etti.

ÖZKAN: “TAKIMIMIZI DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUM”
Özkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi : “Tüm Denizlili hemşerilerimi, 22 Ocak Saat:18.00 de oynanacak olan Denizlispor-Adanaspor futbol maçına, stadyuma, takımımızı desteklemeye davet ediyorum. #Denizlisporun yanındayız #SampiyonDenizlispor”

TİN: “ÖTÜ VE GARİ HOROZUM”
Şahin Tin’de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada taraftara Denizlispor’a destek olunması konusunda çağrıda bulundu. İşte Tin’in sözleri: “ Haydi Denizli!..  Şehrimizin gözbebeği Denizlispor’a destek olalım.. Statta yerimizi alalım ve ikinci yarıya yeni bir başlangıç yapalım..  #ÖtüveGariHorozum”

ZOLAN NE DEMİŞTİ?
Denizlispor’un her zaman yanında olan ve maddi, manevi yeşil-siyahlıları hiç yalnız bırakmayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sosyal medya hesabından taraftara seslenerek Denizlispor’a destek çağrısında bulunmuştu.

 

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER