HOROZ’A MİNİ DESTEKLER DEVAM EDİYOR

Ligde kötü günler geçiren ve kongre sürecinde olan Denizlispor’a yardımlar gelmeye devam ediyor. Merkezefendi Halk Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Turan Genç, Velican Tefenlili ve Mustafa Boyar’a yeşil siyahlı kulübe destek çıktı.

HOROZ’A MİNİ DESTEKLER DEVAM EDİYOR

Denizlispor’a destek üstüne destek geliyor. Yeşil siyahlı kurmaylar Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Recep Dayı ve Altyapı Koordinatörümüz Kenan Atik, Merkezefendi Halk Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Turan Genç’i makamında ziyaret etti ve altyapı çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.  Yeşil siyahlı kulübe destek olacaklarını ifade eden Genç, “ Denizlispor altyapısı için imkanların ve yönetmeliklerin el verdiği sürece destek olacağız. Sürekli olarak işbirliği sağlanmasının yararlı olacaktır. Bütün kulüplerimizin geleceği Altyapı’ya bağlıdır" dedi.

BORNOZ BAĞIŞLADILAR
Denizlili iş adamı Velican Tefenlili’nin kulübe maddi yardımda bulunduğu açıklanırken, bir tekstil firmasının sahibi olan İbrahim Boyar ve Mustafa Boyar’da ürettikleri bornozları kulübe bağışladı. Yeşil siyahlı kulübün temsilcileri verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER