HOROZ'A SAKATLARDAN MÜJDELİ HABER

HOROZ'A SAKATLARDAN MÜJDELİ HABER

Denizlispor’a Erzurumspor karşılaşmasında sakatlanan oyunculardan müjdeli haber geldi. Sağlık ekibi yaptığı tetkiklerde 3 futbolcunun da ciddi bir sakatlığının olmadığını açıkladı. Sakatlığını atlatan Eze’de hafta sonunda görev verilmesi halinde forma giyebilecek.

Sezon başında sakatlıklardan çok çeken Denizlispor’a iyi haber geldi. Takımın yıldız isimleri Ziya Alkurt’un sağ üst adalesinde ödem meydana geldiği ve tedavisinin başlandığı belirtildi. Golcü oyuncunun Altınordu deplasmanına yetiştirileceği kaydedildi. İsmail Haktan’ın ise sağ ayağında zorlanmaya bağlı bir sakatlık olduğu tedavisine devam edilen, Haktan’ın da Altınordu deplasmanında oynamasına engel bir durumunun olmadığı, teknik ekibin görev vermesi halinde oynayabileceği belirtildi.

Oyunun ikinci yarısında acı içinde yerde kalan ve çıkmak zorunda kalan Kerem Can Akyüz’ün tendonunda kanama olduğu tespit edildi. Sağlık ekibinin Kerem’i de zorlu karşılaşmaya yetiştirmesi bekleniyor.

Ayrıca Gazişehir deplasmanında sakatlanan Friday Eze’nin de hafta içinde idmanlara başlayacağı ve zorlu Altınordu karşılaşmasında görev alabileceği açıklandı.

İBRAHİM ALAYONT

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER