HOROZ’A SON DAKİKA ÇALIMI!

Denizlispor’un transfer etmek için yoğun çaba harcadığı Sedat Şahintürk’te son dakika gelişmesi yaşandı. 23 yaşındaki oyuncu alacakları ödenmemesine rağmen boşa çıkma hakkını kullanmadı ve kulübüne 1 hafta süre verdi.

HOROZ’A SON DAKİKA ÇALIMI!

Yeşil siyahlıların orta sahaya transfer etmek istediği Sedat transferinde beklenmedik bir durum yaşandı. Denizli’ye gelerek anlaşma sağlaması beklenen genç oyuncu alacakları ödenmemesine karşın herhangi bir adım atmadı.

1 HAFTA BEKLEYECEK

Balıkesirspor’da kiralık olan oyuncunun 1 hafta daha bekleyeceği, herhangi bir gelişme yaşanmaması durumunda sözleşmesini tek taraflı fesih edeceği öğrenildi. Denizlisporlu kurmaylarında bu gelişmeler üzerine beklemeye geçtiği ve transferde aceleci davranmayacağı ifade edildi.

ADANA DEMİR PEREİRA’YA KANCA ATTI

Yeşil siyahlıların ara transferde hemen hemen sürekli karşı karşıya geldiği Adana Demirspor bu kez Michael Pereira’ya kanca attı.  Yılmaz Vural yönetimindeki Mavi-Şimşekler’in dört aylık anlaşma için Evkur Yeni Malatyasporlu futbolcuya 250 bin dolar önerdiği öne sürüldü. Giresunspor’un da Pereira için devrede olduğu ancak yüksek rakamların konuşulması nedeniyle bu oyuncunun transferinde geri adım attığı edinilen bilgiler arasında. Horoz’da kurmayların 2’nci alternatifi olan Pereira’nın geleceğinin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER