HOROZ’A TUZLU GELDİ!

Denizlispor’un Yeni Malatyaspor’lu Michael Pereira’dan vazgeçmek üzere olduğu öğrenildi. Bu transferdeki en büyük engelin ise oyuncunun yüksek maaşının olduğu, yeşil siyahlıların bu yükün altına girmek istemediği kaydedildi.

HOROZ’A TUZLU GELDİ!

Bir kanat oyuncusu alarak transferi kapatmak isteyen Denizlispor, Sedat’ın ardından Pereira’yı da listesinden çıkarmak üzere…

YARISINI SİZ ÖDEYİN TEKLİFİ KABUL GÖRMEDİ

Süper Lig ekibinin yöneticileriyle Fransız futbolcu için görüşen Denizlisporlu kurmaylar teklifini iletti ancak anlaşma sağlanamadı.  Sezonun ikinci yarısı için 250 Bin Euro isteyen Pereira için Malatyaspor’a yarısını siz ödeyin teklifi ileten Denizlispor olumsuz yanıt aldı.

GELECEK SEZON İÇİN 600 İSTİYOR!

Kanat transferi için 100 Bin Euro bütçe belirleyen Horoz gelecek sezon içinde 600    Bin Euro isteyen Pereira’ya bu parayı veremeyeceğini, Süper Lige çıkılması halinde ücreti revize edebileceğini ancak rakamın oldukça yüksek olduğu aktarıldı.

SEDAT TRANSFERİ İMKÂNSIZA YAKIN

Boşa çıkma hakkını kullanmayan Sedat Şahintürk’ün transferinin zor olduğu ifade edilirken, oyuncunun boşa çıkması halinde görüşmelerin tekrardan başlayabileceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner247

banner246