HOROZ'A YENİ STADYUM GELİYOR

HOROZ'A YENİ STADYUM GELİYOR

Denizlispor taraftarının yıllardır beklediği stadyum için ilk adımlar atıldı.  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk Denizli’ye gelerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile Denizli Atatürk Stadyumu’nda incelemelerde bulundu.

Denizli’ye yeni stadyum için çalışmalar başladı. Denizli halkının ve sporseverlerin üzün süredir merakla beklediği stadyum projesi için çalışmalar başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Denizli’ye geldi ve Denizli Atatürk Stadyumu’nda keşif yaptı. Stadyumun yenileceğini sosyal medya hesabından açıklayan Türk, aynı zamanda inşaat mühendisi olarak görev yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile yapılması planlanan stadyum için görüş alışverişlerinde bulunan Türk, ekibiyle detaylı bir çalışma yürüttü. Yeni stadyum için çalışmaların ne zaman başlayacağı konusunda bir bilgi verilmezken, yenileme çalışması yapılacağı ifade edildi.

Denizli Atatürk Stadyumu’nu inceleyen Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, sonrasında Gençlik Spor İl Müdürü Ali İbanoğlu’nu ziyaret etti ve diğer tesisleri inceledi.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER