HOROZ'DA ANTEP MESAİSİ BAŞLADI

HOROZ'DA ANTEP MESAİSİ BAŞLADI

Samsunspor deplasmanından altın değerinde bir puan çıkartan Horoz, bir günlük iznin ardından Gaziantepspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.

Horoz’da Gaziantep mesaisi başladı. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde çalışmalarına başlayan yeşil-siyahlılarda moraller yerinde. 32’nci haftada deplasmanda Samsunspor deplasmanından Mehmet Akyüz’ün dublesi ile bir puanı çıkartan yeşil-siyahlılar, Gaziantepspor’a bileniyor. Zorlu karşılaşmanın ardından öğrencilerine izin veren Teknik Direktör Fatih Tekke’de işi sıkı tutuyor.

Denizli’de oynadığı son 4 karşılaşmada mağlup olmayan Horoz, Gaziantep’i ciddiye alıyor. Rakibin ligde iddiası olmaması nedeniyle sahaya rahat çıkacağını belirten Tekke, rakibi ciddiye almaları gerektiğini söyledi.

CENK DİNLENİRİLECEK
Samsun deplasmanında yüzüne çok ciddi bir darbe alan ancak takımını yalnız bırakmayan Cenk Güvenç’inde 3 gün dinlendirileceği ve Gaziantep karşısına yetiştirileceği sağlık ekibi tarafından deklare edildi. Haftalardır sakatlığı süren Eze’nin de hafta içinde takıma katılması beklenirken, ağrıları olan Lazic’in de durumunun yapılacak olan tetkiklerin ardından belli olacağı bildirildi.

İBRAHİM ALAYONT

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER