Horoz'da Çetin güven tazeledi

Yukatel Denizlispor Seçimli Olağanüssü Genel Kurulu Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında yapıldı.

Horoz'da Çetin güven tazeledi

Genel kurula Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediyesi Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Denizlispor’un eski yöneticileri ve taraftarlar katıldı.
 
“BİZİMLE KOŞACAK BİR YÖNETİM KURMAK İSTİYORUZ”

Kongrede konuşan Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin; “2 sene önce Mustafa Üstek’ten aldığımız bu bayrağı nasıl üst seviyeye çıkartırız diye çalıştık. Zorlu bir süreçten geçtik. 3 yılda bir seçim yapalım dedik ama olmadı. 2 yılın ardından seçime gittik. Amacımız enerjik ve bizimle koşabilecek yol arkadaşları belirlemekti. Bunun için bizimle bu güne kadar çalışan 4 başkan yardımcımıza teşekkür ediyorum. Taner Atilla yeniden yönetimiz de olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.
 
“HEM LİGTE KALDIK HEM BORÇLARIMIZI ÖDEDİK”

Göreve gelmeleriyle birlikte yapılanların ortada olduğunu ve Denizlispor’da bir fark olduğunu belirten Çetin; “Bizlere verilen desteklerle Denizlispor’u buraya getirdik hem ligte kaldık hem de borçlarımızı ödedik. Göreve geldiğimizde 450 icra dosyası vardı ve süper lige çıkınca herkes kapımıza dayandı. Elimizden geldiği kadar borçlarımızı ödedik. 72 milyon borcumuz vardı, 1930 işyerini gezdik ve 64 milyona yakın gelir elde ettik. Pandemi nedeniyle yaşanan olumsuzluklarla birlikte şuanda kulübümüzün 45 milyon borcu var. Bunu da yeni dönem içerisindeki projelerimiz ile çözüme kavuşturacağız” dedi.
 
PROJELER İLE DENİZLİSPOR’A 25 MİLYON TL’LİK GELİR

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, yeni dönemdeki projeler ile 25 milyon TL’lik bir geliri Denizlispor’a sağlayacaklarını ifade etti ve taraftarlara seslendi. Çetin; “Sözlerime son verirken sosyal medya hesaplarımızın yorumlarının gerçek Denizlispor taraftarı olan herkese açık olduğunu söylemek isterim. Denizlispor taraftarımızdan isteğimiz bize destek olmalarıdır. Onlar bize güvensinler, inansınlar.  Biz bu kulübün bir kuruşunu bile sokağa atamayız. Biz bu pandemi sürecinde anladık ki taraftar 12. Adam değil 1. adam ve desteği çok önemli. Her şeyi geride bırakalım, hep birlikte el ele şehrimizin takımını destekleyelim” dedi.
 
İŞTE DENİZLİSPOR’A GELİR GETİRECEK PROJELER
 
DÜNYA DENİZLİSPORLULAR GÜNÜ
Şehrimizle daha fazla bütünleşmeyi hedeflediğimiz bu yılda, Denizlisporumuzun 1966 yılında ilk maçını oynadığı 11 Eylül’ün, cumartesi günü oynayacağımız sezonun ilk maçıyla aynı tarihe gelmesi güzel bir tesadüf oldu. Bu tesadüften yola çıkarak 11 Eylül'ü Dünya Denizlisporlular Günü ilan ettiğimizi duyurmak isterim.

DENİZLİSPOR STORE

Denizlispor dijitalleşme yolunda önemli projelerin hazırlığı aşamasındadır. Öncelikle çok yakın sürede Denizlispor Store’daki tüm ürünleri online olarak taraftarlarımızla buluşturacağız.

DENİZLİSPOR TV

Sosyal medyayı daha yoğun ve aktif kullanacağımız bu yeni dönemde, çok yakın zamanda Youtube altyapısı ile hizmet verecek Denizlispor TV oluşumumuzu hayata geçireceğiz. Değerli basın mensuplarımızın da destekleriyle birlikte Denizlispor TV’yi çok geniş kitlelere ulaştıracağımızı düşünüyorum.

KADINA YAKIŞIR

Denizlispor olarak bu yıl için hazırladığımız sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, öncelikle kadın haklarının savunucusu olacağımızı bilmenizi isterim. Bunun ilk adımı olarak sezon boyunca oynayacağımız maçlardaki ısınmalara kadına yakışır söylemimizle birlikte pembe formayla çıkma kararı almış bulunuyoruz. Kulüp olarak kadınlarımızın spora ve futbola daha çok katılımcı olduğu günlere hızlıca kavuşmayı diliyoruz.

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞ

Bu sene kulübümüze gelir getirecek ve taraftarlarımızla daha da bütünleşmemizi sağlayacak birçok projeye imza atacağız.

66 BİN ÜYE PROJESİ

66 bin üye hedefiyle yola çıktığımız dev projemizi yakın zamanda hayata geçirmek üzere en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Kalbi Denizlispor için atan herkesi Denizlispor üyesi olmaya davet ediyorum.

DS CLUB KART

Bu projeyle bağlantılı olarak bir banka ile sağlayacağımız özel anlaşmayla üyelerimize birçok avantaj sağlayacak DS Club Kart’ı kullanıma açacağız. Bu kart ile birçok marka iş birliği yaparak Denizlispor’a ve şehrimize katma değer sağlamayı amaçlıyoruz. Bu proje başarılı olduğu takdirde kulübümüze 18.000.000 TL civarında gelir sağlayabileceğiz.

1966 NOSTALJİ FORMA

Denizlisporumuzun 1966 yılında sahaya çıktığı formayı, o dönemin dokusuna uygun olarak yeniden yorumlayacak ve taraftarlarımıza sunacağız. 1966 adet üretilecek olan bu özel formalarımızdan toplamda 3 milyon 865 bin TL gelir elde etmeyi hedefliyoruz.

HOROZ SCOOTER PROJESİ

Yenilikçi ve çevre dostu ulaşım aracı Horozz Scooter projemizi; Türkiye’nin bu konudaki en büyük şirketlerinden biriyle ve Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle hayata geçirmeyi planlıyoruz. Horozz Scooter Projemiz ile Denizlisporumuza kaynak sağlarken aynı zamanda şehrimizin vizyonuna da katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Bu projeden de kulübümüze yılda 500.000 TL kaynak yaratmayı amaçlıyoruz.

BAĞIŞ KUMBARALARI

Bunun yanı sıra şehrimizin birçok noktasında konumlandırılmak üzere bağış kumbaralarımızı ve bağış poslarımızı da hazırlamaya devam ediyoruz. Çünkü birlikte daha da güçlü olduğumuzu biliyoruz.

BÜYÜK DENİZLİSPOR ÇEKİLİŞİ

Büyük Denizlispor çekilişi için herkesin dikkatini çekecek projemizi sizlere en yakın zamanda açıklayacağız.

DİJİTAL KOLTUK PROJESİ

Son olarak da Yerin Dolmaz sloganı ile kasım ayında hayata geçirmeyi düşündüğümüz dijital koltuk projemizle asla yeri dolmayacak taraftarlarımızı uzak kaldıkları stadyumumuzla kavuşturacağız.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER