HOROZ'DA FUTBOLCULAR UMUT DAĞITTI

HOROZ'DA FUTBOLCULAR UMUT DAĞITTI

Pamukkale Belediyesi’nin, Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapmış olduğu Spor Kompleksinin açılışına katılan Denizlispor Kaptanı Veli Acar ile Cenk Güvenç ve Cihan Özkaymak’la beraber İsmail Haktan Odabaşı DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundular.

Denizlispor’da futbolcular umut dağıttı. Pamukkale Belediyesi’nin Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapmış olduğu Spor Kompleksinin açılışına katılan ve spor tesisinin hayırlı olmasını dileyen Kaptanlar Veli Acar, Cenk Güvenç ile Cihan Özkaymak ve İsmail Haktan Odabaşı, Samsunspor karşılaşması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundular.

KAPTAN VELİ : “İYİ BİR SONUÇLA DENİZLİ’YE DÖNECEĞİZ”
“Denizli’deki gençler için böyle spor komplekslerinin artması gerekiyor” diyen Denizlispor Kaptanı Veli Acar, “ Gençlerimiz için hayırlı uğurlu olsun. Böyle alanların, tesislerin çoğalması gerektiğini düşünüyorum” dedi.  Samsun şehri bu karşılaşma için hazırlanıyor diyen Kaptan Veli, “ Her türlü hazırlanmaya çalışıyoruz. Kimsenin gözü arkada kalmasın. Daha önce böyle final karşılaşmalarını çok iyi oynadık. Alnımızın akıyla bu maçtan da iyi bir sonuç alarak Denizli’ye döneceğiz. Taraftarlarımızın için rahat olsun. Onlarda bizi yalnız bırakmasınlar. Orada büyük bir kalabalığın karşısında oynayacağız ama bunun bizde bir stres yaşatacağını düşünmüyorum. Orada yeşil-siyahlı taraftarları görürsek mutlu oluruz” dedi.

“ÇOK İYİ HAZIRLANIYORUZ”
“Samsunspor karşılaşması öncesi halkla beraber olduk” diyen Cenk Güvenç, “ Burada güzel bir destek var. Samsun karşılaşması çok önemli. Takımda halinde nasıl bir maça çıkacağımızı biliyoruz. Hocalarımız sayesinde maça çok iyi hazırlanıyoruz. Umuyorum ki oradan güzel bir sonuçla döneceğiz” diye konuştu.“DENİZLİSPOR TARİHİNİN EN ÖNEMLİ MAÇI”
 Buraya davet üzerine geldik. Spor kompleksinin herkese hayırlı olmasını diliyorum diye konuşan İsmail Haktan, “ Hafta sonunda Denizlispor tarihinin en önemli karşılaşmalarından birine çıkacağız. Samsunspor kazanılması gereken bir maç. Allah’ın izniyle oradan güzel bir galibiyetle dönüp nu işi bitirmek istiyoruz. Taraftarımız iç sahada bizi çok iyi destekliyor. Samsun’a da gelmelerini istiyoruz. 3 kişinin bile gelmesi bize güç veriyor. Daha iyi motive oluyoruz. Çok önemli bir karşılaşma onlarla birlikte güle oynaya buraya gelmek istiyoruz” dedi.CİHAN: “FİNAL MAÇLARINI İYİ OYNUYORUZ”
Final karşılaşmalarını iyi oynadıklarını dile getiren Cihan, “ Samsunspor karşılaşması final niteliğinde. Bu durumları iyi biliyoruz. Çok da iyi hazırlanıyoruz. Denizli’ye de mutlu döneceğimize inanıyorum. Taraftarımızın gönlü rahat olsun” dedi.

İBRAHİM ALAYONT 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER