HOROZ'DA KEYİFLER YERİNDE TEKKE: 'EKİBİM VE OYUNCULARIM İYİ ÇALIŞIYORUZ'

HOROZ'DA KEYİFLER YERİNDE TEKKE: 'EKİBİM VE OYUNCULARIM İYİ ÇALIŞIYORUZ'

Denizlispor Teknik Direktörü Fatih Tekke, açıklamalarda bulundu.  Balıkesirspor karşılaşması hazırlıklarının devam ettiğini söyleyen Tekke, “ İyi çalışıyoruz. Balıkesir deplasmanından da güzel bir sonuçla dönmek istiyoruz” dedi.

Antrenman öncesi DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Fatih Tekke, “ Çalışmalarımız güzel bir şekilde devam ediyor.  Veli ve Kerem dışında cezalı ve sakat oyuncumuz bulunmuyor. Duygularımız ile oynuyoruz. Moral ve motivasyonumuz iyi. Bundan sonraki maçlarımız çok zorlu, iyi oynamak zorundayız. Yarından itibaren taktiksel antrenmanlar başlayacak. İyi  bir sonuç ile deplasmandan dönek istiyoruz” dedi.

HER HOCANIN KENDİNE GÖRE METODU VARDIR
Her hocanın kendine özgü metodları vardır diyen Tekke, “ İlk geldiğim günden bu yana söylüyorum. Sahada formayı hak edene veriyoruz. Başarı oyunculardan kaynaklı. Onlar önce kendilerine güvenecek. Performanslar inişli çıkışlı olabilir. Futbolda her şey olabiliyor. Herkes hazır olmalı. Bütün oyuncularımızı hazır tuttuk. Kulübün başarısı oyuncuların başarısını yukarı çıkarır” diye konuştu.

BİZLER İNSANIZ HATA YAPABİLİRİZ
Futbolcuları ile antrenman öncesi sarılmasını yönündeki soruya  Tekke, “ Bizle insanız. Samimiyetin bir göstergesi. Tenlerin birbirine teması önemli olabiliyor. İnsanız bazen hata yapabiliyoruz. Ekibim ve oyuncularımız iyi çalışıyoruz. Bunların karşılığını da eninde sonunda alacağız”  ifadelerini  kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER