HOROZ’DA KONGRE GÜNÜ

Denizlispor Olağanüstü Kongre’ye gidiyor. Yeşil siyahlılarda yönetim kurulu kararıyla Başkan seçilen Ali Çetin, şimdi de genel kuruldan yetki isteyecek. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek olan kongrede 484 delege oy kullanabilecek.

HOROZ’DA KONGRE GÜNÜ

Yeşil siyahlılar 6 Aralık Perşembe saat 18:00’de Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda sandığa gidecek. Kongrede aidatlarını yatıran 484 delege oy kullanabilecek. Pazar günü çok kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan yeşil siyahlılarda kongrenin ilk oturumda bitmesi için yoğun çaba harcanıyor.

ÜYE SAYISI DÜŞÜYOR
Horoz’da Başkanla birlikte 24 kişi olan yönetim kurulu üye sayısının 14’e düşeceği ifade edildi. Ayrıca Başkan Ali Çetin’in yönetimde yer alan bir çok isimle devam etmeyeceği ve dışarıdan farklı isimlerin yönetime alınacağı öğrenildi.

PROFESYONEL ŞUBE KALACAK
Mevcut yönetimde disiplin içinde çalışan ve kulübe katkı yöneticilerin yerini koruyacağı ifade edilirken, profesyonel şubede ise herhangi bir değişikliğe gidilmeyeceği aktarıldı.

ÇETİN ONAY OLACAK
Mustafa Üstek döneminde ilk kez yönetime giren Çetin kısa bir süre içerisinde başkanlığa kadar yükselmişti. Başkan Üstek’in sağlık sorunları nedeniyle görevi devretmesinin ardından yoğun bir çalışma içerisine giren Başkan Ali Çetin şimdi de genel kuruldan onay alacak.

ÇETİN : “”İLK OTURUMDA BİTİRECEĞİZ
Kongre hakkında konuşan Denizlispor Başkanı Ali çetin, artık 3 ayda bir kongre yapılmayacağını açıkladı.  Kongrenin Denizlispor camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Çetin, “Tek amacımız Denizlispor’u Süper Lig’e taşımak. Orada da kalıcı olmak istiyoruz. İlk 5’e oynayan bir takım göstermek amacımız. Denizlispor yeni yönetimiyle 3 aya bir kongre yapmayacak. Kongre  3 seneye bir yapılacak. Kongreyi ilk oturumda bitireceğiz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER