HOROZ'DA KONTROLLER BAŞLADI

HOROZ'DA KONTROLLER BAŞLADI

Denizlispor sezon öncesi sağlık testlerinden geçmeye başladı. Yeşil-siyahlı oyuncular Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Erpa Sağlık Hastanesi’nin özel ekibi nezaretinde testlere tabi tutuldu.

Denizlispor’da sezon öncesi sağlık kontrolleri dün sabah yapılan testlerle başladı. Yeşil siyahlıların bu sezonki sağlık sponsoru ERPA Sağlık Hastanesi takıma bir jest yaparak tüm oyuncuları hastaneye almak yerine Haluk Ulusoy Tesisleri’ne özel bir sağlık ekibi gönderdi. Sağlık ekibi burada futbolculardan kan ve diğer örnekleri alırken incelemek üzere laboratuvarlarına götürdü. Futbolcular efor testi ve diğer fiziksel testler için ise gruplar halinde hastaneye gidecek. Bugün yeşil siyahlı takımın dört kalecisi de testlere girdi.

EKSİKLER GÖZE ÇARPTI

Denizlispor’da izinli futbolcular testler için takıma katıldı. Ülkesinden dönen Moritz de takımdaki yerini aldı. Henüz anlaşma sağlanamayan Sankoh, ülkesinde özel işleri ile ilgilenen Kappel ve düğün nedeniyle özel izinli olan Berkan Afşarlı testlerini gerçekleştiremedi. Yeşil siyahlı sağlık ekibi ise 7 Temmuz’da başlayacak kamp öncesi tüm futbolcu ve takımdaki diğer görevlilerin sağlık kontrollerini bitirmeyi planlıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221