HOROZ’DA PRİM ÇATLAĞI YÖNETİM NE YAPACAK?

Denizlispor’da yönetim Teknik Direktör Osman Özköylü’nün verdiği raporları değerlendirecek. Yeşil siyahlı kurmayların bazı futbolculara ceza vermesi gündemde…

HOROZ’DA PRİM ÇATLAĞI YÖNETİM NE YAPACAK?

Altınordu karşılaşmasının ardından Teknik Direktör Osman Özköylü’den rapor isteyen yeşil siyahlı kurmaylar, verilen raporları gözden geçirecek.   İddiaya göre Adana Demirspor galibiyeti nedeniyle 6’şar bin lira prim alan futbolculardan, her zaman olduğu gibi oynamayan futbolcular ve kulüp personeli arasında paylaştırılmak üzere primlerden yüzde 10 kesintiye gidildi. Ancak geçen sezonlarda olduğu gibi takım doktoru ve fizyoterapistten kesinti yapılmadı. Bunun üzerine kaleci Adam Stachowiak, doktor ve fizyoterapistten para kesilmemesine tepki gösterdi.  Bununla da kalmayan tecrübeli kaleci Altınordu maçına gitmek istemedi. Takım içinde Adam’ı destekleyen oyuncular olduğu da ifade edilirken, olaydan haberleri olan takım kaptanı Mehmet Akyüz ve Ismail Aissati’nin krizi çözemedikleri öğrenildi.

Yönetimin verilen raporlar neticesinde prim olayına karışan oyuncuları kadro dışı bırakıp bırakmayacağı merakla bekleniyor.  Yönetimin Özköylü ve Stachowiak ile görüştüğü ancak kulüp için öncelikli konuların Ulusal Lisans ve kongre olduğu ifade edildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER